3 sposoby na powrót do dawnej formy

Pofolgowałaś sobie podczas wakacji? Jeśli tak – nie dziw się, że narzekasz na złe samopoczucie. Na szczęście dzięki naszym radom, szybko dojdziesz do siebie!

Zaczęło się niewinnie – od wakacyjnego grilla, na którym nie żałowałaś sobie kiełbaski i karkóweczki. Potem były gofry czy lody, bo przecież kiedy, jeśli nie teraz spróbować pysznych deserów? Do tego doliczyć trzeba jeszcze beztroskie leniuchowanie na plaży przez cały boży dzień… Efekt jest taki, że zmęczony tłustymi czy słodkimi potrawami, a także brakiem ruchu organizm zaczął się buntować; narzekasz na złe samopoczucie, jesteś ociężała, masz problemy z koncentracją, nie możesz odnaleźć się w pracy… Masz tego dosyć? Chcesz odzyskać dawną formę? Dzięki naszym radom przekonasz się, że to proste!

Jedz zdrowo, kolorowo!

Stare powiedzenie głosi, że jesteśmy tym, co jemy. Jeśli więc ostatnimi czasy na twoim talerzu gościły wyłącznie tłuste, wysokokaloryczne potrawy, nie dziw się, że nie tryskasz pozytywną energią. Zamiast się „dołować”, wykorzystaj w swojej diecie bogactwo, jakim obdarza nas jesień! Gdy czerwone pomidory, żółta papryka, fioletowe śliwki czy zielona cukinia zagoszczą na twoim talerzu, od razu poczujesz się lepiej! Dzięki takim smakołykom twój organizm stopniowo pozbędzie się zgromadzonych przez całe wakacje toksyn, a ty poczujesz różnicę!

Weź urlop… od urlopowych nawyków!

Beztroskie leniuchowanie na plaży było cudowne… ale do czasu. Organizm, który przyjmuje dużą dawkę niezdrowych kalorii, a przy tym nie ma zapewnionego wysiłku szybciej się męczy, wolniej spala energię, odkłada zapasy tłuszczu na później, a przede wszystkim, kumuluje toksyny. Zapomnij więc o tym, by jesienią „leżeć i pachnieć”! zamiast tego, wykorzystaj wciąż jeszcze długi dzień za ruch na świeżym powietrzu. Wyprawa na rower, bieganie, a nawet zwykły spacer pomoże ci wrócić do dawnej formy!

Pozwól sobie na dobra zmianę

Po powrocie z urlopu źle się czujesz w swoich ubraniach? Szczególny kłopot sprawia ci bielizna? Zamiast męczyć się z majteczkami, które, dziwnym trafem, „skurczyły się w praniu”, lub z wpijającymi się w ciało ramiączkami biustonosza czy z za małymi miseczkami, spraw sobie nowy komplecik od Axami!

Luksusowa bielizna sprawi, że łatwej zapanujesz nad niedoskonałościami sylwetki! Figi z wysokim stanem zatuszują fałdki na brzuchu, zaś staniczek ujarzmi twój biust. Poza tym, nowa bielizna sprawi, że w mig poprawi ci się nastrój, zapomnisz więc o powakacyjnym przygnębieniu, odzyskasz dawną pewność siebie i znów zaczniesz się uśmiechać!

Sprawdź to!

Leave a Comment