A gdyby tak Dzień Kobiet połączyć z… Dniem Mężczyzny?

Jak w temacie. Dziś pokażemy Wam jak niewiele dzieli te dwa piękne święta. Spróbujemy je… połączyć! Zazwyczaj to kobieta znajduje się w centrum uwagi i najlepiej(!), żeby to wokół niej wszystko wirowało. Tak, tak. Podobno jesteśmy tzw. słabszą płcią, ale przecież dokładnie wiemy czego chcemy – najlepiej tu i teraz, bo po co niepotrzebnie czekać?!

Zazwyczaj to na barkach faceta spoczywa odpowiedzialność i obowiązek odpowiedniego przygotowania niespodzianki, która sprawi jego Wybrance największą radość. Musi wiedzieć dokładnie co ją zadowoli. Wybiera różne opcje, przebiera oferty, wszak Królowej musi się spodobać… Ale, to też działa w drugą stronę: relacja kobieta – mężczyzna. On przecież również chciałby mieć coś z życia, poczuć się kochanym i mieć świadomość, że o nim, też ktoś ciepło myśli…

I tak przechodzimy do sedna.

Z racji tego, że tegoroczny Dzień Kobiet przypada w czwartek, a Dzień Mężczyzny zaledwie dwa dni później – w sobotę to może by tak… wziąć sobie w piątek wolne w pracy i poszaleć podczas lekko wydłużonego weekendu na… różne sposoby…? Tak sobie głośno myślimy i chyba całkiem fajnie to się spina… Co o tym myślicie? Przeszła Wam taka myśl? Zawsze to kilka dni wolnego, a i radość większa z każdej, wspólnie przeżytej przyjemności.

Podrzucamy Wam różne fotografie, jak ciekawie można te oba święta połączyć, w mieście lub poza nim. W przytulnym hoteliku?  A może w domowym zaciszu…? Romantyczny i spontaniczny wypad dla zakochanej pary zawsze jest trendy i podkręca temperaturę w każdym związku.

Na rozkręcenie zabawy podejrzyjcie nasze inspiracje na spędzenie tych wspaniałych Świąt. Może przeniesiecie podobny klimat do swojej sypialni i dalszego życia? Pamiętajcie, nie ma żadnych ograniczeń, no może poza tymi w głowie. Od czegoś w końcu jest bielizna Axami – od klasycznych modeli po te swawolne, wabiące i pełne kokieterii.

Najcudowniejszego celebrowania!

Niezawodne i spieszące jak zwykle z pomocą – Axami.

A, i zajrzyjcie na naszego fanpage, gdzie czeka na Was gorący konkurs.

http://bit.ly/WygrajNa8Marca

Photographer:

www.benjaminsong.com

Models :

Thinia Ton

Sébastien Gaillourdet

Producer:

Axami Events www.axami-events.com

 

Fotograf: Audrey Bieber
Modelki: Cassandre Humbert i Thinia Ton
Producent: Axami Events

 

Leave a Comment