Amanda Seyfried w amerykańskim Esquire

Jest jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. I choć od jej debiutu na ekranach kin minęło niecałe 9 lat, Amanda Seyfried już jest uznawana za ikonę stylu i piękna. Nikogo zatem nie zdziwił fakt, że aktorka pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu Esquire.

Amanda swoją karierę zaczynała w wieku 11 lat jako modelka w dziecięcych kampaniach. Aktorstwem zainteresowała się w wieku 15, kiedy to przeprowadziła się do Los Angeles i zaczęła występować w podrzędnych produkcjach filmowych. Jej filmowym debiutem była komedia ‘Wredna dziewczyny’, gdzie wystąpiła również Lindsay Lohan. Od tego momentu zaczęła bardzo dynamicznie się rozwijać. W 2008 roku wystąpiła u boku m.in. Meryl Streep i Pierce’a Brosnana w musicalu „Mamma Mia”, w którym wykorzystano muzykę najpopularniejszego, szwedzkiego zespołu ABBA. Obecnie Amandę możemy podziwiać w adaptacji powieści Victora Hugo,  „Les Miserables – Nędznicy”.

W sesji dla magazynu Esquire poznajemy Amandę z jej kobiecej strony. Pozostaje przy tym niezwykle naturalna i delikatna. Zdjęcia emanują zmysłowością. Nie są przesadzone i zbyt seksowne. Aktorka prezentuje się bardzo seksownie w koronkowym kombinezonie, zachowując przy tym delikatną dziewczęcość. Co tu dużo pisać, wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

fot: esquire.com

Leave a Comment