APPAREL czyli sportowa elegancja od Axami!

Tego się pewnie nie spodziewaliście! 🙂
Axami, marka kojarzona dotychczas wyłącznie z bielizną codzienną, nocną oraz erotyczną, postawiła podbić kolejny segment branży modowej. I tak szturmem wkracza na rynek odzieżowy. Styl, w jakim zaprojektowana została kolekcja Axami Apparel, można nazwać sportową elegancją. Za projektem stoi właścicielka firmy – Edyta Skutnicka. Jak się okazało pomysł na linię odzieży nie przyszedł znikąd, a raczej jego idea narodziła się wraz z pytaniami  od dotychczasowych klientów i fanów bielizny Axami.

Marka postanowiła wyjść na przeciw sugestiom, by poszerzyć działalność skupiającą się dotychczas na projektowaniu i szyciu pięknej, luksusowej bielizny. I tak jest – kolekcja bazująca na trzech barwach: bieli, czerni i szarości. Cechuje ją wyważenie i minimalizm, przy jednoczesnej nietuzinkowości. Istotna jest także uniwersalność ubrań Axami Apparel – doskonale sprawdzą się zarówno podczas spaceru, wyjścia z przyjaciółmi, czy zakupów, ale również przy bardziej wymagających okazjach, takich jak na przykład randka.
Linia  zawiera spódniczki, sukienki, tuniki, bluzki, narzutki, a także spodnie i szorty. Wszystko uszyte jest w Polsce, z najwyższej jakości bawełny.

Co o sądzicie o Axami Apparel ? Kiedy pierwsze zakupy?  🙂

 

Leave a Comment