Apparel w zgodzie z bieżącymi trendami!

Choć media modowe zarzuciły nas już propozycjami na zbliżający się (sic!) sezon jesienno-zimowy, my wciąż tkwimy w rzeczywistości wiosenno-letniej. W końcu jest środek lipca, gorąca letnia aura i nasze nastroje zdecydowanie bardziej konweniują z lekkimi, zwiewnymi stylizacjami zgodnymi z bieżącymi tendencjami, a nie tymi, które dopiero nastaną.

Linia odzieży Axami Apparel świetnie nawiązuje do tego, co mogłyśmy zaobserwować podczas pokazów domów mody na sezon wiosna-lato 2014. Minimalistyczny total-look, ascetyczny monochromatyzm bieli, kontrastowy miks black&white, sportowy szyk i odkryty brzuch to kilka z najistotniejszych motywów przewijających się przez aktualne kolekcje wielkich wizjonerów mody.
Zobaczcie jak wyglądają propozycje Axami Apparel w odniesieniu do tendencji fashion.

TOTAL LOOK czyli garnitury, sety: bluzka plus spodnie, spodnie plus marynarka, bluzka plus spódnica, słowem – jednolicie od stóp do głów! Minimalizm w najlepszym wydaniu.

MOCNY MIKS BLACK&WHITE – najlepsze i najbardziej uniwersalne z kontrastowych zestawień kolorystycznych.

BIAŁY MONOCHROMATYZM – wdzięczna, subtelna biel nie ma sobie równych latem.

ODKRYTY BRZUCH – zawsze i wszędzie. Nie tylko podczas porannego joggingu czy na plaży, brzuchy odkrywamy również w setach casualowych i wieczorowych.

SPORTOWY SZYK – moda inspirowana akcentami sportowymi to świeżość, młodzieńczość i wygoda jednocześnie. Odzież sportową mieszamy swobodnie z ubraniami casualowymi i eleganckimi tworząc nowy wymiar modowej nonszalacji.

 

Leave a Comment