Axami Apparel na każdą okazję!

Która z nas nie tkwiła długimi kwadransami przed otartą szafą nie wiedząc za nic w świecie co na siebie założyć?  Choćbyśmy były najlepiej zaopatrzone, śledziły co sezonowe trendy, regularnie buszowały po sklepach, nigdy chyba nie osiągniemy satysfakcji z tego, jak wygląda nasza garderoba. Uzupełnianie jej to nie tylko przyjemność, ale również żmudny proces, bo trudno też o uniwersalny sklep, który miałby w swojej ofercie zarówno seksowne wdzianka na wieczorne randez vous z ukochanym, jak i luźne sety idealne na spacer, a nawet poranną przebieżkę.

Czasem jednak życie potrafi zaskoczyć! 😉 A ściślej – Axami! Apparel to unikalna linia, która zawiera propozycje na rozmaite okazje, począwszy od tych całkiem luźnych, kiedy nasz outfit pozostawia dużą stylizacyjną swobodę, jak i te bardziej wymagające.
Dziś mamy dla Was cztery opcje looku z Axami Apparel.

Pierwsza to stylizacja na spacer z czworonogiem, ulubiona muzyka płynąca ze słuchawek pozytywnie nastroi na resztę dnia, a wygodne buty zapewnią komfort.


Druga stylizacja to propozycja z gatunku wieczorowych. Nieistotne w jakim gronie, bo nada się zarówno na randkę, jak i wyjście do klubu w gronie przyjaciół.

Trzeci look to pochwała aktywnego, zdrowego trybu życia. Jeśli nawet podczas joggingu lubisz być modna zmiksuj niezbędne atrybuty sportowej stylizacji (odpowiednie buty, profesjonalny biustonosz) z tym, co sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie niezależnie od okoliczności.

Czwarta propozycja to luźny i nieco romantyczny look weekendowy. Wybierasz się poza miasto, by na łonie natury naładować akumulatory na kolejny pracowity tydzień? Biały set i słomkowe dodatki będą tu idealnym rozwiązaniem.

Leave a Comment