Axami na Walentynki

Miłość to cudowny stan, który sprawia, że piękniejesz. Warto jednak pomóc uczuciu, sięgając po zjawiskową bieliznę marki Axami! 

Zmysłowa bielizna to nieodzowny element walentynkowej randki. Na tę okazję warto jednak wybrać coś absolutnie wyjątkowego!

Jeśli chcesz w walentynki przeżyć niezapomniane chwile, pełne czułości i bliskości, postaw na propozycje Axami z najnowszej kolekcji Scent of a Woman. Dzięki komplecikom: Eternity czy Tresor, lub niezwykle kobiecemu body Irresistible poczujesz się jak prawdziwa królowa wieczoru!

W walentynkową, gorącą noc warto też sięgnąć po odważniejsze propozycje. Na tę okazję najlepiej wybrać bieliznę z kolekcji Voulez-vous – zmysłową, w pięknym czerwonym kolorze, jak modele: Notice Me, Excite Me czy Play Me. Wystarczy, że założysz ją raz, a twój partner będzie chciał podziwiać cię w niej każdego wieczoru!

Wolisz raczej zaakcentować delikatniejszą stronę swojej kobiecości? Dziewczęcy i subtelny wizerunek wyczarujesz bez trudu dzięki uroczym koszulkom Carrie, Charlotte, czy Kristin z kolekcji Sex in the City. Zwiewne, białe tkaniny i urocze wzory pomogą ci podkreślić twój naturalny i bezpretensjonalny wdzięk. Romantyczny wieczór otrzymasz w pakiecie!

Dzięki bieliźnie marki Axami w walentynki oboje poczujecie szybsze bicie serca! Warto o tym pamiętać – jest to w końcu symbol tego święta!

Inspiracji szukaj na www.axami24.pl

Leave a Comment