Cudowne lata dwudzieste

Co widzicie, gdy siedząc w fotelu w grudniowy wieczór, sącząc szklaneczkę dobrego trunku i wsłuchując się w kojącą trąbkę Louisa Armstronga, przymykacie oczy? Czy, podobnie jak my, zatapiacie się w niepowtarzalnym, ulotnym klimacie lat dwudziestych zeszłego wieku? Czy widzicie damy, przechadzające się po barze w jedwabnych małych czarnych, odsłaniających ich blade ramiona i szyje? Widzicie ich piórka, opaski, szpilki i krótkie a jednak szalenie kobiece fryzurki z zawadiacką falą? Czujecie zapach nielegalnej whisky?
Z czym kojarzą Wam się lata dwudzieste?

Nie da się ukryć, że blichtr i splendor, jakie opanowały świat po pierwszej wojnie światowej nie był znany wcześniejszym pokoleniom. Ludzie pragnąc odreagować wojenny koszmar bawili się na potęgę, ale też – rozwijali. Tworzyli niezrównane kariery budując wielomilionowe fortuny od zera. Wtedy też narodziły się ikony filmu i estrady, wielbione do dnia dzisiejszego. Rewolucja w modzie, przełom w literaturze, dziejowe zmiany w życiu codziennym, wyzwolenie kobiet – wszystko to pozostawiło wyraźny ślad w historii i w olbrzymim stopniu wpłynęło na aktualne dzieje.

I nas porwała niepowtarzalna atmosfera czasów prohibicji!
Najnowsza kolekcja Axami Voulez-vous utrzymana jest w trzech klasycznych kolorach – czerni, bieli i czerwieni, a także ultramodnym burgundzie.  Zmysłowa, jak aksamitny głos Louisa Armstronga, skierowana jest do kobiet  świadomych siebie i swojego ciała, pragnących uwodzić i być uwodzonymi. Dla kobiet zmysłowych i eleganckich, niezależnie od wieku.
Koniecznie zobaczcie efekt naszej sesji – Axami Voulez-vous w niesamowitej scenerii inspirowanej latami 20stymi.Lingerie: Axami
Photo: Michał Orłowski
Model: Weronika Mleczko
Stylist: Zuzanna Łuczak
Make up: Monika Orłowska, Zuzanna Łuczak
Hair: Studio Fedoryszyn

 

Leave a Comment