Dylemat

Maj to mój ulubiony miesiąc! Słoneczne dni, budząca się do życia zieleń, uśmiechnięte twarze ludzi , którzy mijają mnie na ulicy, cudnie! Jest jednak coś jeszcze co sprawia, że ten piąty miesiąc w kalendarzu jest wyjątkowy – Majówka! Kilka dni wolnego czasu, które w tym roku zapragnęłam poświęcić tylko mojemu mężczyźnie. On jeszcze o tym nie wie, ale zaplanowałam dla nas niespodziankę. Zabieram go w podróż!. Pomysłów jest kilka, wciąż jednak nie wiem na który się zdecydować.

ROMANTYCZNY PARYŻ

W tym mieście rozkocham go w sobie na nowo. Wyjdziemy na długi spacer. Zgubimy się w wąskich uliczkach miasta, by z zaskoczeniem odkryć cudowną wieżę Eiffla. Przy placu Pigalle zajrzymy do mekki rewii świata Moulin Rouge, tylko po to, by narobić sobie ochoty na elektryzujący wieczór. Apetyt zaostrzymy smakując przysmaków w jednej z małych restauracyjek przy quai de Valmy tak, by na koniec, w zaciszu hotelowego pokoju móc stwierdzić , że Paryż to najbardziej romantyczne miasto świata.

 

GORĄCA BARCELONA

Tutaj zawładnie nami atmosfera upalnej Hiszpanii. Niesamowite kamieniczki Gaudiego i Park Guell pozwolą nam spojrzeć na świat w zupełnie inny, wielobarwny sposób. Sagrada Familia natomiast zachwyci nas swoją niesamowitą konstrukcją. Podczas spaceru bulwarem Las Ramblas skosztujemy przysmaków hiszpańskiej kuchni. Nie zabraknie- Paella, tortilli, tapas ani deserów – flan czy kremu natillas. Wszystko to doprawimy cudownym smakiem hiszpańskiego wina, by w wyśmienitych humorach udać się nad morze, na promenadę Rounda del Litoral. Może na noc nie wrócimy już do hotelu?

IMPREZOWY LONDYN

Lot potrwa jedynie trzy godziny. To chyba niewiele, by móc znaleźć się w mieście, w którym słowo PARTY potwierdzone jest niezapomnianymi wrażeniami? Udając się na weekend do Londynu zapomnimy o standardach turystycznych takich jak: Big Ben, Tower Bridge czy Buckingham Palace. Jesteśmy tu w jednym celu, stąd od razu ulokujemy się w dzielnicy Soho, bo to właśnie tu odbywają się najlepsze, londyńskie imprezy.

W ciągu całonocnego clubbingu odwiedzimy wszystkie miejsca z top 5 wystosowanego przez zuz77 (http://www.polorama.com/nasze_blogi/wpis/1036/londynski_clubbing_jak_imprezowac_to_tylko_w_londynie_). Będzie gorąco, alkoholowo i przede wszystkim w najlepszych klubowych rytmach. Mój mężczyzna to uwielbia!

Poznaliście już moje opcję, więc jak – gdzie mamy zniknąć na Majówkę 2011?

Fot: pinterest.com

Leave a Comment