Erotyczna bielizna Axami podjrzeje temperaturę uczuć

Bielizna erotyczna to zaproszenie do spędzenia upojnych nocy w ramionach ukochanego. Firma Axami stworzyła intrygujące propozycje oddziałujące na zmysły. Linia „Corazones el Deseo” podgrzeje temperaturę w sypialni i obudzi w Tobie niepohamowane pragnienia.

Efektowne projekty prowokują śmiałymi fasonami. Odkryty dekolt zwraca uwagę na piękny biust, a delikatna kwiatowa koronka skrywa pewną tajemnicę. Pikantne modele z siateczki zostały stworzone po to, aby kusić. Odważne wycięcia podkreślą atuty Twojej sylwetki i staną się pokusą nie do odparcia. Ażurowy wzór jest jak tatuaż, który pokrywa Twoje ciało, zapisując na nim historię namiętnej miłości. Projekty zostały stworzone w kolorze klasycznej czerni, gdyż odcień ten wyszczupla sylwetkę i dodaje elegancji.   

Pozwól sobie na odrobinę kokieterii i poczuj żar namiętności. Frywolna bielizna Axami sprawi, że Twoje serce zacznie bić mocniej.

Corazones el Deseo V-3030 NEVA

Corazones el Deseo V-3030 NEVA

Elektryzujący seksownymi wycięciami i kwiatowym wzorem model Neva jest odważny, prowokujący, wyjątkowy. Ażur koronki rysuje na skórze intrygujące tatuaże, a śmiałe wycięcia kuszą zmysły. Nikt nie pozostanie obojętny na takie zaproszenie… Zmysłowe linie Twego ciała – naturalnie uwodzicielskie, mogą tylko zyskać w tak niezwykłej oprawie.

 

V-3020 CHIARA

V-3020 CHIARA

 

 

 

 

 

Seksowna i prowokująca kreacja V-3020 CHIARA to propozycja na gorące wieczory we dwoje. Delikatna siateczka wyeksponuje kobiece atuty, a kuszące wycięcia w talii podkreślą krągłość bioder i gładkość skóry. Głęboki dekolt uwodzi zmysły, a podniecająca lekkość tego modelu czyni zeń propozycję dla wytrawnej kusicielki…

 

V-3110 PIA

V-3110 PIA

 

 

 

 

 

Zmysłowa, uwodzicielska sieć V-3110 PIA otuli Twoje ciało, prowokująco podkreślając jego kuszące kształty. Frywolne wycięcia pozwolą zachwycić się urodą dekoltu, biustu i pleców, a ażurowy wzór zaakcentuje gładkość Twojej skóry. Dzięki elastycznej i lekkiej tkaninie Twoja sylwetka będzie zachwycać naturalnym pięknem, któremu nikt się nie oprze.

 

 

 

 

 

 

 

V-3120 SOFIA

V-3120 SOFIA

Intrygujące kwiaty rozkwitają kuszącym tatuażem na czarnej siateczce kreacji Sofia. To model idealny na wyjątkowe okazje, seksowny, dopasowany i prowokujący. Uwydatni on Twoje kobiece kształty, eksponując krągłość bioder i biustu. Zmysłowy fason i frywolne wycięcia dodają całości pikanterii. Klasyczna czerń jest zarazem namiętna i elegancka, wyrazista i niezwykle pociągająca. Ten kolor doda Ci nieodpartego uroku…

 

 

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE!

Raz w tygodniu na blogu www.barwykobiecosci.pl pojawia się ciekawy wpis. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieszczać komentarze pod każdym wpisem na temat marki Axami, jaki pojawia się w bieżącym miesiącu (1 wspis tygodniowo, czyli 4 wpisy w miesiącu). Co miesiąc wylosujemy osobę, którą otrzyma nagrodę.

Zapraszamy do komentowania!

 

 

Leave a Comment