Fokus na brzuch!

Czy pamiętacie zestaw z dzieciństwa: spódnica lambadówka i kusy top, które wydawały nam się wtedy szczytem efektownego looku? Wylansowany przez modę przełomu lat 80′ i 90′ nagi brzuch na długo zszedł z piedestału pożądanych motywów w modzie kobiecej. Niedawno jednak trend powrócił w wielkim stylu – nagie brzuchy pokazywane są nie tylko w okolicznościach swobodnych, takich jak poranna przebieżka, spacer z czworonogiem czy piknik w parku. Eksponujemy je także wieczorowo, a elegancja bynajmniej nie wyklucza delikatnego negliżu w okolicy talii!
Znane i lubiane podchwyciły tendencję w oka mgnieniu i tak na portalach modowych oraz lifestyle’owych można zobaczyć wiele świadectw fascynacji trendem. Większość stylizacji eksponuje tylko górną partię brzucha, ale Rihanna czy Cara Delevingne idą na całość prezentując brzuch w całej okazałości.

fot. just jared, in style, elle

My jesteśmy za w całej rozciągłości! 🙂 Pod kilkoma drobnymi warunkami: że prezentację talii poprzedziły intensywne ćwiczenia, oraz – że umiemy dobrze zestawić elementy garderoby, które odsłonią nasz brzuch. Nasze ulubione zestawienia to crop-top w duecie ze spódnicą midi oraz maxi oraz boyfriendami, bądź szortami. Nie jesteśmy przekonani do miksu topu, odsłaniającego brzuch ze spódnicą mini, bądź obcisłymi spodniami – jednak co za dużo, to niezdrowo. 😉


A Wy – co sądzicie o trendzie?

Leave a Comment