Jedziemy do Las Vegas!

 

Już tylko trzy dni dzielą nas, aby  zaprezentować się na targach CURVE EXPO w Las Vegas- najbardziej prestiżowym evencie modowym. Miesiące przygotowań, rozmów, maili i ciężkiej pracy. Ze stresu i wielkich emocji niejedna nieprzespana noc. Ale już jest coraz bliżej…  Modelki są już gotowe, aby wystąpić w ekskluzywnej i eleganckiej bieliźnie Axami. Towarzyszy nam jeden najważniejszy cel: podbić serca klientek za oceanem.

Nasz wyjazd do Nevady jest możliwy dzięki dofinansowaniu z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które otrzymaliśmy w ramach wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw w promocji marek produktowych – Go to Brand. Edyta Skutnicka,  projektantka i właścicielka firmy mówi nam, że targi w Las Vegas będą doskonałą okazją, by zaprezentować naszą całkowicie nową kolekcję „Venetian Mirror”. Dziś mogę zdradzić, że jest ona absolutnie unikalna, wyróżniają ją intensywne kolory i niepowtarzalne dodatki.

Targi CURVE EXPO rozpoczynają się 12 lutego i potrwają przez kolejne trzy dni. Będziemy wśród wiodących marek bielizny i strojów kąpielowych takich jak: Chantelle, Aubade, Etam czy La Perla.

A na koniec, jeszcze słówko od Pani Edyty, właścicielki Axami:

– Cieszę się, że nasza bielizna będzie się prezentowała w tak zacnym towarzystwie.  Będą ją oceniać tysiące ekspertów, projektantów i zwiedzających. Mam nadzieję, że otrzymamy najwyższe noty. Liczę, że ten wyjazd, do którego przygotowywaliśmy się od wielu miesięcy, projektując i tworząc nową kolekcję,  umożliwi nam nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a nasza oferta stanie się równie popularna w Stanach Zjednoczonych jak w Europie.

Relację z przebiegu targów w Las Vegas, śledźcie na naszym Facebooku. To będzie niezapomniany i cudowny czas! Ściskamy Was mocno, Axami.

 

Leave a Comment