Letnie szaleństwo z Axami

Lato w pełni, a wraz z nim nastał czas wakacyjnych wyjazdów. Wszystkie będą udane, jeśli tylko spakujesz do walizki bieliznę marki Axami!

 

Urlop – marzymy o nim przez cały rok, przygotowujemy się do niego przynajmniej kilka dni wcześniej. O ile spakowanie urlopowej walizki dla naszego faceta wydaje się być tak samo banalne jak wymiana koła w samochodzie, to jednak my, kobiety, wiemy, że to zadanie wcale nie jest takie proste. Zwłaszcza wtedy, gdy planujemy wakacje w kraju, licząc się z kapryśną pogodą. Jaką kurtkę spakować? Ile ciepłych bluz wziąć ze sobą? Próżno pytać mężczyznę o rozstrzygnięcie tych spornych kwestii, każdy z zapytanych panów z pewnością stwierdzi, że jest mu wszystko jedno.

Jest jednak sposób na to, by wykrzesać z partnera więcej entuzjazmu – wystarczy zaprezentować mu (najlepiej na sobie!) kilka modeli bielizny marki Axami z najnowszej, pełnej zmysłowości kolekcji On Cloud Nine. Siłą kolekcji są kompleciki składające się biustonoszy peek-a-boo (otwartych) i stringów. Ich znakomitym uzupełnieniem mogą być pończochy wraz z pasami. W deszczowy wieczór zaś niezastąpione okazać się może bodystockings w uniwersalnym rozmiarze – gdy będziesz mieć je na sobie, pogoda za oknem przestanie mieć znaczenie!

Wystarczy szybki przegląd choćby kilku komplecików z najnowszej kolekcji On Cluud Nine z tobą w roli modelki, by twój mężczyzna przekonał się, że spakowanie walizki na wakacyjny wyjazd wiąże się z koniecznością dokonania niezwykle trudnych wyborów. Możesz także być pewna, że już nigdy przed wspólnym wyjazdem nie usłyszysz z ust swojego faceta pytania, po ci aż tyle bagaży.

Dzięki Axami przygotowanie do wakacyjnych wyjazdów, tych dalekich, czy bardzo bliskich może być bardzo przyjemne. Nie wspominając już o samym urlopie…

Inspiracji szukajcie na www.axami24.pl

Leave a Comment