Magiczna bielizna Goka Wana

Goka Wana większości kobiet nie trzeba przedstawiać. Stylista podbił najpierw Wielką Brytanię, a następnie cały świat programem „Jak dobrze wyglądać nago”, gdzie walczył ze stereotypem, że kobieta piękna to kobieta chuda. Sukces gonił sukces aż Gok został zaproszony przez markę Simply Be do stworzenia linii bielizny dla kobiet o pełniejszej figurze. Współpraca trwa już 4 lata i z każdym następnym sezonem propozycje są coraz lepsze.

 

Pochodzący z rodziny angielsko-chińskiej Gok, początkowo nie myślał o karierze w modzie. Myślał o aktorstwie i rozpoczął studia na prestiżowej uczelni Central School of Speech and Drama w Londynie. Szybko jednak stwierdził, że nie jest to jego powołanie. Przez długi okres czasu walczył z nadwagą i do tej pory w wywiadach podkreśla, iż mimo, że jego figura się zmieniła, w głowie nadal czuje się otyły. Karierę rozpoczynał pisząc do popularnych magazynów o modzie, jednak to program „Jak dobrze wyglądać nago” otworzył mu drzwi do sukcesu. Po 3 sezonach prowadzenia telewizyjnego show stworzył autorskie projekty „Czary-Mary Goka” oraz „Naga Piękność”.

 

Współpracę z marką Simply Be rozpoczął w 2009 roku, tworząc co sezon kolekcję bielizny dla kobiet size plus. Ostatnia kolekcja, nosząca wdzięczny tytuł Magical Lingerie. Jest to bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę. Wśród propozycji znajdują się halki, biustonosze na duży biust oraz body maskujące wszelkie niedoskonałości. Lookbook kolekcji Goka Wana utrzymany jest w prostym, eleganckim stylu. Modelka prezentująca bieliznę, pomimo pełnej sylwetki, jest niezwykle kobieca, zmysłowa i pewna siebie. Biżuteria i nakrycia głowy stanowią świetne uzupełnienie prostej sesji i nie odciągają wzroku od uroczej modelki.

 

Fot: globalintimatewear.com

Leave a Comment