Miss Millennium – Beyoncé

Piękna, zdolna, zachwycająca. O Beyoncé nie można inaczej mówić niż w samych superlatywach. Jej głos kochają miliony ludzi na świecie, a kobiety stawiają ją za wzór kobiecości i seksapilu. Teraz spełniona piosenkarka i dumna mama  Blue Ivy po roku od narodzin  córki postanowiła pochwalić się swoimi krągłościami na łamach amerykańskiego wydania GQ.

 

Karierę rozpoczynała w zespole Destiny’s Child, w którym występowała początkowo w kwartecie, a później jako trio z Kelly Rowland oraz Michelle Williams. Grupa R&B odniosła wielki sukces, jednak ostatecznie dziewczyny rozstały się w 2005 roku ze względu na plany solowej kariery. Beyoncé szturmem zdobyła listy przebojów, a kolejne albumy tylko potwierdzały jej talent wokalny. W 2002 roku pojawiła się u boku swojego ówczesnego partnera i przyszłego męża, Jay-Z’a  w piosence ‘Bonnie &Clyde’, którego poślubiła w 2008 roku. Pojawiła się również w kilku produkcjach filmowych, m.in. ‘Austin Powers i Złoty Członek’ oraz w musicalu ‘Dreamgirls’ za który dostała nominację do Złotego Globu.

 

Magazyn GQ określił Beyoncé mianem najseksowniejszej kobiety ostatnich 13 lat. Redakcja nadała jej wdzięczny tytuł Miss Millennium. Patrząc na zdjęcia, będące oprawą graficzną świetnego wywiadu, widzimy pewną siebie i swoich walorów kobietę, która niczego się nie boi. Wokalistka w krótkich topach, biżuterii i bieliźnie Agent Provocateur, prezentuje się niezwykle seksownie i apetycznie. Nie można się jednak spodziewać innego efektu, skoro autorem zdjęć jest ulubieniec gwiazd, Terry Richardson.  Z resztą wystarczy spojrzeć na fotografie i nikt nie ma wątpliwości, że Beyoncé to diva z krwi i kości.

 

Fot: www.gq.com

Leave a Comment