Najbardziej zmysłowe reklamy bielizny

Co sprawia, że oglądając modowe zdjęcia zatrzymujecie się na dłużej i wzdychacie z niekłamanym zachwytem? Jaka musi być sesja, by można było patrzeć na nią wiele razy i nie nudzić się jej widokiem?
Dziś sporządziliśmy zestawienie najseksowniejszych zdjęć reklamowych bielizny ostatnich czasów. I musimy przyznać, że sami jesteśmy zdumieni własnym wyborem. Bo o ile diabelnie seksowna Lara Stone czy ikona mody i seksapilu Kate Moss nie mogły nie pojawić się w dzisiejszej galerii, o tyle powściągliwa, chłodna Victoria Beckham raczej nie kojarzy się z wulkanem erotycznej energii. A jednak.

Pałeczkę pierwszeństwa bezspornie przyznajemy weterance modelingu – Kate Moss. Czy to tylko nasza opinia, czy może zgodzicie się, że Kate i seksowna bielizna do duet, który nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów budujących zmysłową atmosferę? Jej twarz wyraża zmysłowość w czystej postaci. Spójrzcie na jej zdjęcia dla Agent Provocateur i Valisere Lingerie.

Przeglądając bieliźniane kampanie nie sposób nie zachwycić się nietuzinkową urodą Lary Stone. To modelka, o której złośliwie mówiono swego czasu, że jest za duża na branżę w której toruje sobie drogę. Gdy na nią patrzymy, stwierdzamy, że świat upadł na głowę, jeśli podobnie stwierdzenie padło z czyichkolwiek ust. Owszem, Lara jest pięknością nieidealną – widoczna diastema na pewno w jakimś stopniu zakłóca harmonię jej twarzy, ale czy bez tej charakterystycznej cechy, byłaby równie atrakcyjna?

Poruszają także sesje Armaniego i jego ówczesne muzy – Victoria Beckham ( w duecie z małżonkiem) oraz Megan Fox. Klimat obu jest niezmiernie sensualny, a dobór środków jakże znikomy. Piękne kobiece ciało, piękna bielizna i subtelna gra światła i cienia…

Co sądzicie o tych reklamach? Macie jakieś swoje typy?

Leave a Comment