Najlepsze kwietniowo-majowe kreacje gwiazd

Cykliczne przeglądy stylizacji wieczorowych gwiazd to przyjemność, której nie możemy sobie odmówić :). Znane i lubiane dostarczają nie lada powodów do modowych ekscytacji i naprawdę trudno byłoby ich wystąpienia przemilczeć. Przełom kwietnia i maja nie odstawał pod tym względem od innych miesięcy – nie obyło się bez stylizacyjnych rewelacji, dlatego spieszymy z ich recenzją na łamach bloga!

Zacznijmy od Zoe Saldany, która na imprezie AOL zaprezentowała się w przepięknej kreacji serbskiej projektantki, Roksandy Ilincic. Sukienka zachwyciła media, a zestawienie z ogniście czerwonymi szpilkami i karminem na ustach – nas. Kolejne wyrazy uznania rozbrzmiały po publikacji zdjęć z gali MET. To jeden z tych wieczorów, kiedy można naprawdę zaszaleć. Przesada to termin, który podczas imprezy praktycznie nie ma zastosowania. Jest kolorowo, bogato, lśniąco i nietuzinkowo. Na tegorocznym balu odnotowaliśmy wiele godnych uwagi stylizacji, jednak Beyonce w czarnej sukni z rozcięciami i prześwitami oraz tajemniczej woalce na twarzy zrobiła nas nas wyjątkowe wrażenie. Urzekła także niesamowita suknia z domu mody Marchesa, którą na tę okazję wybrała modelka Karolina Kurkowa.
Z kolei na wystawnym balu u księcia Cambridge (sponsorowanym przez Ralpha Laurena) pojawiły się same najznamienitsze osobistości i znów nie zabrakło wystąpień godnych uwagi. Olśniły nas dwie stylizacje – obie,  w przeciwieństwie do pełnych przepychu kreacji z gali MET – stonowane, skromne, hołdujące powiedzeniu: less is more. Kate Blanchett wyglądała superelegancko w minimalistycznej sukni projektu Ralpha Laurena, a Emma Watson wybierając proste zestawienie szarej spódnicy maxi i białej koszuli wypadła świeżo, subtelnie i młodzieńczo.

A jakie są Wasze typy ostatnich tygodni?

Leave a Comment