Nasycone lato z marką United Colors of Benetton

Włoska marka Benetton wiele razy już udowodniła, że kampania reklamowa wcale nie musi być nudna! Jej najnowsze reklamy promujące linię mody plażowej są tego najlepszym przykładem! 

United Colors of Benetton jest częścią grupy Benetton group powstałej w 1965 roku we Włoszech. Markę założył Luciano Benetton wraz z trojgiem młodszego rodzeństwa – Giulianą, Carlo i Gilberto. Grupa posiada około 6 tysięcy butików w 120 krajach. Propozycje włoskiej marki to przede wszystkim świetnej jakości tkaniny i eksplozja koloru, której czasem brakuje w wielu sklepach z odzieżą. Jej kolekcje to głównie wygodny casual dla młodych i lubiących aktywnie spędzać czas ludzi.

Najnowsza kampania reklamowa marki skupia uwagę na modzie plażowej. Wśród propozycji znajdują się kostiumy kąpielowe, jedno i dwuczęściowe, męskie bokserki oraz dziecięce kostiumy. Jest to szalenie kolorowa kolekcja, która zawiera w sobie wszystkie, najbardziej popularne trendy tego sezonu. Największą uwagę skupiają jak zawsze zdjęcia. Interesujące pozy oraz dużo radości na twarzach modelek i modeli dają wrażenie jakby już byli na plaży. Patrząc na te fotografie aż chce się już wakacji i wypoczynku nad morzem, prawda?

 

 

fot: United Colors of Benetton

Leave a Comment