Nasz dzień!

Jeśli bywają tu Panowie, zapraszamy do lektury! Jeśli nie – drogie Panie, podsuńcie Barwy Kobiecości Waszym ukochanym!

Pojutrze Dzień Kobiet – nasz dzień. Doskonale się składa, że wypada akurat w sobotę. Możemy dłużej poleżeć w łóżku, dłużej posiedzieć w wannie, zażądać kawy i śniadania, przy których nie kiwniemy palcem, poczytać, poleniuchować. Jednakże to nie jedyne, co może nam umilić nasz dzień. Miło będzie otrzymać coś o czym marzymy, ale z jakichś przyczyn wciąż pozostaje w sferze niezrealizowanych pragnień. Balsam do ciała, który obłędnie pachnie? Upragnioną książkę? Bieliznę podkreślająca nasze kobiece atuty? A może po prostu pęk ulubionych wiosennych kwiatów?

Co ucieszy nas w Dzień Kobiet to rzecz indywidualna, jednak na pewno można pokusić się o delikatne uogólnienie. Prezent, który stanowi pean na cześć naszej kobiecości powinien być bardzo… kobiecy. Zrezygnujmy zatem z pomysłów, które zanadto wkraczają w sferę praktyczności (nawet jeśli gotowanie stanowi naszą wielką pasję, a wolny czas najchętniej spędzamy oddając się maniakalnym porządkom! ;)). Podarunki dla kobiet w dniu ich święta powinny być osobiste i sprawiać radość swą lekkością.

Poniżej pokusiliśmy się o małe zestawienie pomysłów na prezent z okazji 8 marca. Jak zapewne zauważyliście – są naprawdę na każdą kieszeń. Listę otwiera urocza filiżanka z kwiatem bzu, zamyka natomiast flakon perfum. Pamiętajmy, że w taki dzień liczy się przede wszystkim pamięć i miły gest, a nie zasobność portfela.
A więc – do dzieła. Zostały tylko 2 dni! 🙂

Leave a Comment