Natalia Vodianova w figlarnej sesji dla Etam

Początki jej kariery nie były usłane różami. Jednak determinacja i chęć ciężkiej pracy doprowadziły modelkę na szczyt kariery w branży modelingu. Mama trójki dzieci, która zachwyca zgrabnym ciałem, a historia jej życia stała się inspiracją dla wielu idących jej śladem młodych dziewczyn. Natalia Vodianova jest przykładem, że chcieć to móc! Urodę młodej Rosjanki możemy podziwiać w ostatniej kampanii bielizny marki Etam na sezon zima 2012/2013.

 

Natalia urodziła się w małej miejscowości w Rosji, gdzie od 11 roku życia pomagała matce w sprzedaży owoców by zapewnić opiekę jej chorej na mózgowe porażenie dziecięce. W wieku 15 lat dziewczyna zapisała się do szkoły modelingu. W wieku 17 lat przeprowadziła się do Paryża i podpisała kontrakt z agencją Viva Models. Jedynym warunkiem kontraktu było nauczenie się języka angielskiego w 3 miesiące. W Paryżu, Vodianova została twarzą perfum Gucci. Jej kariera szybko nabrała tempa i wkrótce zaczęła chodzić po wybiegach u największych projektantów: Yves Saint Laurent, Gucci, Michael Kors, Guerlain, Calvin Klein i wielu innych.

 

Od 2003 roku regularnie pojawiała się na okładkach brytyjskiego wydania magazynu Vogue, a pierwszy raz pojawiła się na okładce amerykańskiego czasopisma w wydaniu wrześniowym w 2004 roku. Jest jedną z najlepiej zarabiających modelek, regularnie plasuje się w rankingach na najlepiej ubrane gwiazdy.

 

Natalia rozpoczęła współpracę z francuską marką Etam w 2009 roku, która polegała na projektowaniu nowej kolekcji bielizny na każdy sezon w czasie trwania 3-letniej umowy. Linia stworzona przez modelkę nosi nazwę Natalia pour Etam. Obecna kolekcja na sezon zima 2012/2013 można podzielić na dwie grupy. Pierwsza jest figlarna, dziewczęca, w pastelowych odcieniach różu i żółci lub w kwiatowe wzory. Uwagę przykuwają rozkoszne spodenki z satynową tasiemką oraz biała, lekka halka. Natomiast druga grupa to seksowne kroje biustonoszy i fig, wykonane z koronki i pół-przezroczystych tkanin.  Na uwagę szczególnie zasługuje komplet, gdzie satyna imituje pikowaną tkaninę oraz niezwykle kuszące body, które więcej odkrywa niż zakrywa.

 

Niepowtarzalna uroda Natalii sprawia, że wszystko co ma na sobie wygląda zmysłowo i dziewczęco. Przeglądając kolejne zdjęcia kampanii aż trudno uwierzyć, że jest mamą trójki dzieci, a w tym roku skończyła 30 lat.

 

fot: Etam

Leave a Comment