Naturalne inspiracje od Axami

Choć w kalendarzu mamy już wrzesień, za oknem cieszy nasze oczy prawdziwie wakacyjna aura! Wykorzystaj ten czas! Zaplanowałaś swój urlop na wrzesień? Teraz już wiesz, że to był strzał w dziesiątkę! Fantastyczna pogoda, puste plaże i szlaki turystyczne, a w dodatku cieszące oko kolory, jakie zaczęły już pojawiać się w przyrodzie to najlepsza nagroda dla tych, którzy lato spędzili w pracy. Zapomniałaś już, że byłaś na urlopie? Wykorzystaj weekend by zorganizować udaną wyprawę za miasto.


Tak naprawdę z uroków babiego lata może cieszyć się każdy z nas. Z dala od miejskiego hałasu, na łonie natury warto podpatrzyć wciąż jeszcze bujną przyrodę. Zmieniające swe kolory liście drzew czy barwne owoce nie od dziś inspirują projektantów mody, którzy zwykle o tej porze lansują odważne, soczyste barwy czy twarzowe roślinne motywy.
Warto jednak w gąszczu propozycji zwrócić uwagę na nieoczywiste rozwiązania, które dzięki swej oryginalności budzą zachwyt i podziw wielbicielek mody.


Jedną z takich propozycji jest najnowsza kolekcja marki Axami- Wind me up! Wystarczy rzut oka, by dostrzec w niej inspiracje płynące prosto ze świata natury. Subtelne paseczki zdobiące biustonosze przywodzą na myśl kwintesencję babiego lata – delikatne pajęcze nici beztrosko unoszące się w powietrzu. Z kolei idealnie dopasowane miseczki z gracją podkreślają linię biustu. „Ulotny” charakter projektu dopełniają również majteczki i pończochy o niepowtarzalnym charakterze!


Babie lato potrafi być pełne wdzięku, pogody ducha i radości, zwłaszcza wtedy, gdy masz na sobie bieliznę z kolekcji Wind me Up!

Więcej inspiracji na www.axami24.pl

Leave a Comment