Obudź się z zimowego snu!

Pora przebudzić się z zimowego letargu! Pomogą w tym zabiegi upiększające i… małe zakupy!

 

Zima nie chce odpuścić, a ty masz już jej serdecznie dość? Przez siarczysty mróz i ostry wiatr nie możesz co prawda pozbyć się ciężkiego płaszcza i grubej czapki, ale możesz za to wzmocnić cerę, wygładzić ciało i otulić się wiosennym zapachem oraz… uroczą bielizną!

S.O.S. dla cery…

Chłód na dworze i ogrzewanie w domu sprawiają, że nasza cera po okresie zimowym nie prezentuje się zbyt świeżo i naturalnie. W przywróceniu jej dobrej kondycji pomogą hipoalergiczne kosmetyki zawierające naturalne składniki. Zapobiegają podrażnieniom i przesuszeniu cery, a także wzmocnią naskórek!

…i całego ciała!

Nie tylko skóra twarzy, ale też całego ciała ma już dosyć przeciągającej się zimy. Aby poprawić jej kondycję, zafunduj sobie peeling całego ciała, który nada mu gładkość i poprawi krążenie. Postaw na kosmetyk zawierający wyciąg z kawy czy ziaren kakaowca. W mig poprawisz sobie nastrój!

Zapach wiosny

Odstaw ciężkie perfumy i spraw sobie lekką, kwiatowo- owocową kompozycję, przywodzącą na myśl świeżość wiosennego poranka. Nawet jeśli za oknem wciąż króluje zima, ty będziesz zarażać pozytywną energią innych!

Wiosna, ach to ty!

Nowe kosmetyki to jeszcze nie wszystko! Aby skutecznie przegonić zimę, warto jeszcze ucieszyć zmysły (nie tylko twoje…) nowym komplecikiem bielizny, najlepiej w kolorze kojarzącym się z wiosną. Postawisz na soczystą zieleń czy może raczej odcienie płatków kwiatów? Z Axami każdy wybór będzie trafny!

 

 

Więcej na www.axami24.pl

Leave a Comment