Orzech dużo może!

Orzechy są pyszne i zdrowe, a ich kolor znakomicie współgra ze odcieniem skóry każdej kobiety… przekonaj się o tym sama!

 

Zwykle odkrywamy zalety orzechów jesienią. Pyszne laskowe czy aromatyczne włoskie kuszą smakiem i zapachem. Jednak w przypadku tych darów natury warto docenić również zmysłową orzechową barwę, która wygląda apetycznie zwłaszcza w przypadku bielizny.

 

Leszczynowy kosmetyk

Jesienią (i nie tylko!) warto sięgnąć po zdrową przekąskę. Czy jest coś lepszego od orzechów laskowych? Zawierają mnóstwo dobroczynnych witamin (A, B, D, E), które znakomicie wpływają na kondycję skóry. Kosmetyki z dodatkiem oleju z orzechów laskowych przyspieszają regenerację komórek naskórka i nadają zdrowego koloru cerze bladej i poszarzałej. Wniosek? Chrupmy je codziennie!

Po włosku

Orzechy włoskie są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Kosmetyki zawierające ich wyciąg znakomicie nawilżają i łagodzą podrażnienia. Dlatego często znajdziemy go w preparatach przeznaczonych dla niemowląt i dzieci. O delikatności i skuteczności tych kosmetyków warto jednak przekonać się na własnej skórze!

Orzechowo- migdałowo

Delikatny, orzechowy kolor jest niezwykle korzystny dla różnych typów urody. Nie tylko wtedy, gdy mowa o bluzkach czy sukienkach. Warto bowiem zwrócić szczególna uwagę na bieliznę, która w tym odcieniu wygląda lekko i naturalnie i może być noszona zarówno przez jasne blondynki, jak i kobiety rudowłose oraz przez brunetki o oliwkowej cerze.

Nasze propozycje to kompleciki: Nougat, Calisson, czy koszulka Taste me z najnowszej kolekcji marki Axami!

Leave a Comment