Piękna i bestie

Prawie każda mała dziewczynka marzy o zostaniu modelką. Wyobraża sobie jak z dumą i klasą prezentuje się na najważniejszych światowych wybiegach. Błysk fleszy, grono adoratorów, sława i w końcu duże pieniądze – to tylko niektóre ’’przywileje’’ wpisane w ten zawód. Praca modelki bywa ekscytująca: bankiety, wycieczki do najdalszych zakątków świata, zespół kosmetyczek, fryzjerów, masażystów czyniących cuda i wizyty w SPA. Czy tak jest zawsze?

Dzisiaj opowiemy Wam o niezwykłych sesjach, w których biorą udział nasze modelki. I nie zawsze są to ’’typowe sytuacje’’.  Na jednym z planów zdjęciowych gościliśmy laureatkę Top Model Belgium – Tizianę Di Garbo. To przepiękna, młoda i już licząca się w modowym świecie modelka, pozująca dla wielu znanych marek. Tiziana doskonale zna zasady modelingu i biznesu, umie rozsądnie kierować swoją karierą. Tym razem na planie obok Tiziany wystąpiły… gady. 

Efekt był zaskakujący: niezwykłe, lśniące stworzenia, które wielu osobom nie kojarzą się przyjemnie i doskonałe, kobiece ciało. Z tego kontrastu narodził się intrygujący przekaz – podkreśliliśmy urodę modelki, ale również nieoczywiste piękno tych egzotycznych stworzeń.

Pewnie zadajecie sobie pytanie, czy modelka nie bała się tak bliskich ujęć z gadami… Tiziana Di Garbo zachowywała się jednak bardzo naturalnie. 

To zasługa nie tylko jej profesjonalizmu,  ale również sympatii, którą obdarza wszystkie zwierzętaNad fryzurą modelki pochylił się Aurélien Bru. W chwili sesji miał jedynie 18 lat, a na koncie wiele medali za swoje stylizacje. Obecnie pracuje w najbardziej prestiżowych salonach fryzjerskich w Europie.

Piękne zdjęcia możemy oglądać dzięki wielogodzinnej pracy Audrey Bieber – bardzo utalentowanej fotografki, mogącej poszczycić się niesamowicie bogatym portfolio. Osiągnięcie tak fantastycznego efektu wymagało wielkiego zaangażowania, jednak… było warto!

Zajrzyjcie tu wkrótce, bo niebawem pokażemy Wam fantastyczne zdjęcia z udziałem wilków czy bajeczne fotografie z podwodnego Bali!

PS. Udanej majówki na łonie natury!

Producer/ Director/: Axami Events

Photographer: Audrey Bieber

Modèle: Tiziana Di Garbo

Make-up: Cathy Bulteau

Hair: Aurélien Bru

Lieu: reptilarium Labenne

Leave a Comment