Targi

Po raz kolejny zagościmy na targach mody w Paryżu.

Kochane! Tworząc ten wpis mamy w sobie tyle entuzjazmu i energii, że mogłybyśmy wskoczyć na Mount Everest w japonkach :) Wszystko za sprawą naszych zagranicznych wojaży… Już w najbliższą sobotę, 20 stycznia zagościmy na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie. Serce nam rośnie na samą myśl, że już po raz kolejny pojawimy się nad Sekwaną, w światowej stolicy mody ;)  To ekscytujące! Odliczamy już minuty aby poznać najgorętsze trendy, które będą obowiązywały w ciągu nadchodzących miesięcy.

Nie może zabraknąć opinii o nadchodzącym wydarzeniu wyrażonej przez właścicielkę firmy i projektantkę bielizny Edytę Skutnicką, która z ogromną pasją i prawdziwą miłością tworzy dla Was bieliznę. Tylko to przeczytajcie ;)

- Liczymy, że i tym razem uda się nam nawiązać nowe kontakty i jeszcze bardziej poszerzyć dystrybucję naszej bielizny. To, że możemy być w gronie najlepszych na świecie marek bieliźniarskich, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Paryskie targi to zachwycająca paleta barw, faktur, krojów i koncepcji – wydarzenie niezwykle intensywne i inspirujące. Zawsze wracamy stamtąd pełni energii do pracy, z głowami pełnymi świetnych pomysłów! Jestem przekonana o tym, że i w tym roku będzie podobnie.

Wierzymy, że te trzy styczniowe dni będą jak zwykle fantastyczne ;) Trzymajcie za nas kciuki oraz wspierajcie dobrą myślą :D

Będziemy działać z potrójną siłą. Wasze Axami :*

 

Comments are closed.