Poczuj się jak w siódmym niebie…

Najwyższy czas wygonić rutynę z sypialni i zatroszczyć się o nieziemskie doznania! Z bielizną Axami przekonasz się, jak niewiele wystarczy, by rozwinąć skrzydła!

 

W jednym z wywiadów, Monica Bellucci stwierdziła: „Myślę, że ludzie wpadają w rutynę dlatego, że przyzwyczajają się do siebie, wiedzą że mają siebie na wyciągnięcie ręki, przestają zabiegać o swoje względy. Tego bym chciała uniknąć.” Na szczęście każda kobieta, nie tylko Monica Bellucci, dysponuje środkami, które nie pozwolą na to, by rutyna przekroczyła próg ich sypialni. Jednym z takich „kluczy otwierających bramy raju” mogą być najnowsze modele marki Axami – z kolekcji On Cloud Nine.

 

Wielbicielki (i wielbicieli!) bielizny Axami z pewnością ucieszy wprowadzenie do oferty nowych, energetycznych, letnich kompletów. Projekty wchodzące w skład kolekcji On Cloud Nine są propozycją dla świadomych swej wartości pań, które wiedzą jakich środków użyć, by w ich związku zagościły niebiańskie doznania. Taki efekt zapewnią kolorowe komplety składające się biustonoszy peek-a-boo (otwartych) i stringów, wykonane z delikatnej mikrofibry czy delikatnego niczym chmurka tiulu. Wśród nowości znajdziemy również bodystockings w uniwersalnym rozmiarze, które sprawią, że każdy facet będzie wniebowzięty… Doskonałym uzupełnieniem kolekcji są też zalotne podwiązki.

Siłą bielizny AXAMI jest zmysłowy design, perfekcja wykonania i lekkość tkanin – wszystkie te cechy sprawiają, że wyróżnia się ona na tle innych.

Wzleć ponad chmury i przekrocz bramy raju – dzięki kolekcji On Cloud Nine wszystko jest możliwe!

To nie koniec nowości z linii sexy, już wkrótce premiera kolejnej ekskluzywnej kolekcji.

Inspiracji szukaj na www.axami24.pl

 

 

Leave a Comment