Portman i Lawrence znów w kampaniach Diora!

Śliczną twarz Natalie Portman zobaczyliśmy pierwszy raz w Leonie Zawodowcu. Była dzieckiem, ale dla wszystkich stało się jasne, że oto jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy – Natalie była bowiem nie tylko piękną dziewczynką, ale także niezwykle utalentowaną aktorką. Dziś ma na koncie role w kilkudziesięciu produkcjach, dyplom z psychologii zdobyty na prestiżowym Uniwersytecie Harvarda oraz Złoty Glob za rolę w Czarnym Łabędziu.
Zasługi Jennifer Lawrence, młodszej koleżanka po fachu Natalie, również nie kończą się na ładnej twarzy i zgrabnej sylwetce. Jennifer także ma w swej kolekcji nagród Złoty Glob (American Hustle), ale nie tylko. Dwa lata temu pierwszoplanowa rola Jennifer w Poradniku pozytywnego myślenia została uhonorowana Oscarem (pamiętamy wszyscy jej spektakularny upadek w drodze po upragnioną statuetkę oraz owacje, jakie otrzymała w dowód uznania przez ubawioną publiczność).
Co łączy obie panie oprócz sukcesów odniesionych w filmie oraz faktu, że ich uroda jest nietuzinkowa i na długo pozostaje w pamięci?
Odpowiedź jest lakoniczna – Dior!

Hollywoodzkie aktorki są od kilku sezonów twarzami kampanii reklamowych produktów marki Dior. Jennifer Lawrence promuje linię torebek Lady Dior, natomiast Natalie Portman reklamuje perfumy Miss Dior. Również w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2014, luksusowa marka modowa postawiła na swe dwie młode muzy. Kampania osadzona jest w różnorodnej estetyce. Na zdjęciach Miss Dior podziwiamy śliczną Natalie siedzącą na schodach w bladoróżowej sukni. Jest słodko, dziewczęco i delikatnie. Tymczasem kadry Lady Dior preferują surowe tło i minimalizm środków. Lawrence wygląda na fotografiach naturalnie, młodzieńczo i bardzo świeżo.

Efekty współpracy Diora z aktorkami oceniamy bardzo wysoko i nie możemy się zdecydować, które fotografie bardziej trafiają w nasze gusta. A Wy?

 

 

Leave a Comment