Powiesz mi w czym śpisz…

… a powiem Ci kim jesteś! 😉
Tę popularną grę można swobodnie parafrazować na miliony sposobów. Dziś bierzemy na warsztat koszule, koszulki i piżamki.
W której nocnej kreacji widzisz siebie?

Kobieta praktyczna

Nade wszystko cenisz sobie wygodę i komfort i nie uznajesz kompromisów gdy w grę wchodzi zasłużony wypoczynek. Nie oznacza to jednak, że można Cię zastać w mało efektownym outficie z flaneli. Flanelowa piżama ma dla Ciebie rację bytu jedynie w chorobie, czy podczas noclegu w schronisku. Innych okoliczności, które usprawiedliwiałyby tego rodzaju nocny look, nie uznajesz. Uwielbiasz urocze kompleciki – serduszka, kwiatki, delikatne hafty czy wstawki z koronki mile widziane. Jesteś romantyczką z dużą dozą zmysłu praktycznego. Uważasz, że zwiewne halki jako nocny strój to rzecz nie dla Ciebie.


Słodka kokietka

Sety w postaci koszulki i spodenek uważasz za urocze, ale… nie na Twoim ciele. Jesteś zdania, że kwintesencją kobiecości jest nocna koszulka. Z uroczą kokardką pod biustem. Albo bez kokardki. Właściwie może być całkiem prosta – cenisz minimalizm i myślisz, że pora outfitu nocnego niekoniecznie powinna iść w parze ze strojeniem i obwieszaniem ozdobami. Lubisz być seksowna „mimochodem”. Jesteś zdania, że seksapil bazuje na niedomówieniach.


Seksowna diva

Uwielbiasz, gdy męskie spojrzenia skupiają się na Tobie o każdej porze dnia i w każdych okoliczności  Emanujesz seksem niezależnie od tego, czy właśnie robisz zakupy w pobliskiej piekarni (pan za ladą z trudem skupia się na wydaniu reszty za bagietkę), wyprowadzasz ukochanego czworonoga (właściciele innych psów wodzą za Tobą oszołomionym wzrokiem), czy szykujesz do snu (Twój ukochany nie może się doczekać aż skończysz przygotowania). Nie lubisz półśrodków – groszki, kokardki i hafty są dobre jako dodatek, główne skrzypce niech odgrywa jakiś mocniejszy akcent. Na przykład tkanina odsłaniająca niemalże wszystko.

Którą z nich jesteś? 🙂

Leave a Comment