Prezenty na Dzień Kobiet

Już jutro Dzień Kobiet i wszystkie jesteśmy ciekawe, co dostaniemy w prezencie od naszego partnera. Spodziewamy się kwiatów, czekoladek, romantycznej kolacji, a może czegoś więcej? Niekonwencjonalne pomysły na prezent coraz częściej wygrywają z tradycyjnym bukietem róż lub bombonierką. Na co zatem decydują się mężczyźni wybierając prezent dla ukochanej?

 Prace ręczne

Najlepszym prezentem jest ten, który powstał z miłości. Dlatego też mężczyźni coraz częściej decydują się sami wykonać upominek. Głównie wybierają wykonanie kolczyków metodą decoupage lub robią karnet na śniadania do łóżka lub na serię masaży. Takie własnoręcznie wykonane prezenty są nie tylko bardzo miłą niespodzianką, ale i dowodem na to, ze nasz partner wiele dla Nas zrobi.

 Kobieca bielizna

Mężczyźni lubią sprawiać prezenty swoim partnerkom. Jednak coraz częściej, zamiast biżuterii czy ubrań, wolą im sprezentować komplet zmysłowej i kobiecej bielizny, która podkreśli walory sylwetki i sprawi, że wybranka poczuje się bardzo seksownie. Wybierając jednak taki prezent, przy wyborze kierujmy się gustem partnerki, albo zabierzmy ją do salonu i dajmy możliwość wyboru. Wówczas można być pewnym, że prezent będzie trafiony, zarówno w kwestii stylu, co rozmiaru.

Tylko we Dwoje


Romantyczna kolacja we dwoje? Jesteśmy na tak! Jednak zamiast zarezerwować miejsce w naszej, ulubionej restauracji, spróbujmy zorganizować wieczór w jakimś nowym, ciekawym miejscu! Ważne, by panowała tam romantyczna atmosfera, a menu odpowiadało wybrance. Sukces gwarantowany!

Romantyczny weekend

Niech Dzień Kobiet zamieni się w weekend! Warto wykorzystać te 3 dni i z okazji święta pań zabrać ukochaną w niespodziewaną wycieczkę. Wyjątkowa podróż we dwoje nad morze lub jezioro jest jednym z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu! W końcu czas spędzony sam na sam, z dala od codziennych obowiązków, może okazać się tym, czego pragnęliśmy najbardziej!

fot: axami.pl, thegrumpyowl.com, 2.bp.blogspot.com, incomingslovakia.com

Leave a Comment