Romantyczne body – na dobry dzień i każdą pogodę

W powietrzu czuć już wyższą temperaturę i widać pierwsze oznaki wiosny. W końcu! Po kilku miesiącach burej i szarej pogody z utęsknieniem wyglądamy ciepłych promyków słońca. Czekamy też, by zdjąć grube, zimowe płaszcze i zamienić je na wiosenne, lżejsze i bardziej kolorowe okrycia.

Jest wiele powodów, dla których czekamy na wiosnę. Jednym z nich może być wymiana bielizny na Axami. Dziś podpowiemy Wam jak wykorzystać w stylizacji romantyczne i intrygujące body Euphoria. To doskonały wybór, gdy wybieracie się na romantyczną randkę, niespodziewane wyjście lub wtedy, gdy chcecie wyglądać kokieteryjnie, lekko i powabnie.

Jeżeli nie wiecie z czym połączyć ten rodzaj bielizny, skorzystajcie z naszych propozycji. Nałóżcie je np. do granatowych rurek, eleganckiej białej bluzki i pastelowego płaszcza.

Istotne, żeby w tak skomponowanej stylizacji czuć luz i wygodę. Pamiętajcie także o tym, by zachować pewną spójność – nie przesadzić z połączeniem tkanin i kolorów. Jeżeli jeszcze Was nie przekonaliśmy, mamy kilka dodatkowych argumentów:

– body to rodzaj elastycznej i jednoczęściowej bielizny,

– idealnie pasuje do spódnic i spodni oraz pod żakiet,

– model Euphoria pokochacie za ażurowe koronki i satynowe kokardki,

– łatwo je zapiąć,

– jest wygodne i nie krępuje ruchów.

Gdyby brakowało Wam pomysłów, w co ubrać się do pracy czy na niedzielny rodzinny obiad, piszcie do nas śmiało. Chętnie doradzimy i dopasujemy bieliznę do każdego modelu sylwetki.

 A teraz, zostało już tylko… złożyć zamówienie online – http://bit.ly/BodyEuphoria

Fotograf: Audrey Bieber, Modelki: Cassandre Humbert i Thinia Ton, Make up & Hair: Julie Mandin, Luxury place: La suite Barbizon, Producent: Axami Events

Radosnych Świąt Wielkanocnych i pogody ducha na każdy dzień wiosny.

Z serdecznymi pozdrowieniami – Axami.

Leave a Comment