Romantyczny lookbook Marks&Spencer z Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley zachwyca delikatną urodą i zjawiskowym ciałem. Brytyjka szybko odnalazła swoje miejsce w show-biznesie: pracuje jako modelka, wystąpiła w  „Transformers 3”, a obecnie jest twarzą jednej z linii Marks&Spencer, Autograph. Od niedawna również wraz z projektantami brytyjskiej marki tworzy co sezon wyjątkową linię bielizny, a ostatnie efekty współpracy możemy oglądać już teraz, w lookbooku wiosenno-letniej kolekcji.

Whiteley pochodzi z Plymouth i jest córką instruktorki fitness i rzeczoznawcy. W liceum wyśmiewano się z jej małych piersi, pełnych ust i, co ciekawe, z dwuczłonowego nazwiska. Rosie jednak się tym nie przejęła i w 2003 roku pojawiła się jako modelka w reklamie marki Levis. Rok później współpracowała z Brucem Weberem przy sesji dla Abercrombie&Fitch. Od 2006 roku występuje w pokazie Victoria’s Secret, a od 2010 jest jednym z aniołków popularnej, amerykańskiej marki. W 2008 roku pojawiła się jako zastępstwo Agness Deynn w jesienno-zimowej kampanii marki Burberry. W swoim portfolio ma również występ m.in w kalendarzu Pirelli, reklamie Agent Provocateur, oraz okładki brytyjskiego wydania Vogue’a, Elle oraz Harper’s Bazaar.

Kolekcja stworzona przez Rosie dla Marks&Spencer jest zdominowana przez modne w tym sezonie pastelowy róż i kwiaty. Subtelne wzory i kobiece koronki podkreślają karnację i smukłą sylwetkę. Różany nadruk prezentuje się niezwykle dziewczęco na bieliźnie, a delikatne materiały jak jedwab i satyna podkreślają zmysłowy charakter bieliźnie. Lookbook promujący najnowszą kolekcję utrzymany jest w romantycznym klimacie i pudrowej kolorystyce, w której Rosie prezentuje się zjawiskowo.

fot: www.marksandspencer.com

Leave a Comment