Romantyczny, prowokacyjny … Ultra Violet w hołdzie ikonom popkultury

Niepokorny i wyrazisty – jak Prince, David Bowie czy Jimi Hendrix – ikony zachodniej popkultury. Taki właśnie jest Ultra Violet, kolor roku 2018 według Pantone Colour Institute.

”Kolor roku Pantone to coś więcej niż trendy w świecie projektowania. To naprawdę odzwierciedlenie tego, co jest potrzebne w dzisiejszym świecie” – wyjaśnia Laurie Pressman – wiceprezes Pantone Colour Institute. W tym roku te potrzeby wyraża Ultra Violet.

Instytut Pantone to firma z branży poligraficznej, która stworzyła własną, unikatową skalę kolorów. Posługują się nią projektanci, graficy, architekci, ale przede wszystkim kreatorzy mody. Również i my możemy pochwalić się modelami bielizny w różnych odcieniach purpury.

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że fiolet jest dość wymagającym kolorem i trudno do niego przekonać Polki, które zdecydowanie i – niemal od zawsze – wolą klasyczną czerń lub biel. Jednak jest to barwa, która daje wiele możliwości, zwłaszcza przy projektowaniu luksusowej bielizny. Zdecydowana większość kobiet może i powinna wybrać intrygującą purpurę. Komplety bielizny w kolorze roku celowo znalazły się w najnowszej kolekcji „Venetian Mirror”, ciesząc się zarazem ogromnym powodzeniem wśród klientek.

Ultra Violet, według Pantone Colour Institute, przywodzi na myśl niezbadane tajemnice kosmosu, ale doskonale sprawdzi się też w romantycznych i zmysłowych kreacjach, a bielizna w tym odcieniu doda każdej stylizacji pikanterii i wyrafinowania.

Jak nosić fiolet? Odpowiedź znajdziecie na światowych pokazach mody. Fiolet od stóp do głów lansują Kenzo, Gucci i Versace. Niektórzy topowi projektanci idą o krok dalej, odważnie łącząc go z czerwienią czy żółcią.

Efekt „wow” najprościej osiągniecie nakładając gładką lub wzorzystą sukienkę oczywiście w odcieniach fioletu, o dowolnej długości. Dobierzcie buty w tym samym odcieniu. Odwagi doda Wam na pewno nasza ekskluzywna bielizna, która będzie gwarancją niezrównanego efektu, gdziekolwiek się pojawicie …. całe w Ultra Violecie….

Inspiracje: viva.pl

Inspiracje: www.dailyvibes.pl

Leave a Comment