Rozgrzej się z AXAMI

Długie noce, szare, ponure poranki i niekończące się opady śniegu sprawiają, że masz już dość zimowej aury? Poznaj najskuteczniejsze sposoby na to, by poprawić swój nastrój!

 

Moc cynamonu

Zmarzłaś w drodze z pracy do domu? Zamiast złościć się na cały świat, zaparz pyszną herbatkę z dodatkiem cynamonu. Dlaczego właśnie ta przyprawa skutecznie poprawi ci nastrój? Przede wszystkim sproszkowana kora drzewa cynamonowego w mig rozgrzeje całe ciało, nawet wychłodzone stopy czy dłonie. Poza tym, cynamon, który wspaniale pachnie, uznawany jest za doskonałego spalacza tłuszczu, dzięki czemu, spożywany regularnie sprawi, że po zimie nie zostanie ci niechciana pamiątka w postaci nadprogramowych kilogramów. Wystarczy tylko szczypta!

 

 

Zima wcale nie jest zła!

Narzekasz na brak słońca, ale gdy nadchodzi weekend, zalegasz pod kocem na wygodnej kanapie i oglądasz telewizję? Czas z tym skończyć! W wolny dzień od pracy wyjdź na spacer, ale omiń szerokim łukiem zatłoczone galerie handlowe. Zajrzyj do parku, nawet wtedy, gdy słońce jest schowane za chmurami. Dotleniony organizm ma więcej energii, by zmierzyć się z wyzwaniami, jakie czekają na nas każdego dnia… i nocy!

 

 

Podkręć temperaturę… w sypialni!
Najlepszy (i najprzyjemniejszy!) sposób na to, by pożegnać zimową chandrę? Całonocne przytulanki! Nic tak nie poprawi nastroju, nic tak nie polepszy relacji między tobą a partnerem! Wspólnie spędzony wieczór pozytywnie nastroi was do tego, by stawić czoło ponurej zimie. Oczywiście, możesz przytulić się do swojego ukochanego ubrana we flanelową piżamę…

 

Jeśli jednak naprawdę zależy ci na tym, by podnieść temperaturę we własnej sypialni, zadbaj o odpowiedni strój.

Inspiracje? Znajdziesz je na www.axami24.pl

 

fot. Marcin Krezel

Modelka: Karolina Kuik

Leave a Comment