Różowa marka

Boskie modelki, skrzydła na wybiegu i seksowna bielizna – to cechy jednej z najsłynniejszych marek na świecie. Która z nas nie chciałaby mieć tej bielizny w swojej garderobie, żeby poczuć się jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, a nawet jak Heidi Klum. Mowa oczywiście o Victoria’s Secret.

Teraz nie tylko mamy szansę pooglądać bieliznę z bliska, ale również ją kupić! 23 lipca w Złotych Tarasach odbyło się otwarcie pierwszego salonu Victoria’s Secret w Europie. Różowy butik oferuje nie tylko bieliznę, ale również szeroką gamę kosmetyków i akcesoriów, takie jak perfumy, biżuteria, walizki podróżne czy portfele. Ale to nie koniec. Już jutro w Galerii Mokotów powstanie drugi salon Victoria’s Secret Beauty & Accessories.

Jak przystało na tego typu wydarzenia, na otwarcie salonu przybyło wiele gwiazd, dziennikarzy, celebrytek i blogerek. Opinie różne, jedzenie podobno dobre, ale my czekam na Wasze zdanie. Kto już odwiedził butik w Złotych Tarasach? A może już poczułyście się jak Aniołek Victoria’s Secret?

Zagraniczne marki otwierają się w Polsce, a polskie za granicą. Marka Axami już od wielu lat posiada swoje butiki, np. we Francji. Czy udało Wam się do któregoś z nich zajrzeć?

Leave a Comment