BLACK_SWAN_V-6469_BACK

Seksowny Sylwester z Axami!

Zapomnij o wielkim balu, imprezie „pod chmurką” czy domówce u znajomych. Tegoroczny sylwester, mimo że spędzisz go w bardzo kameralnym gronie, będzie najbardziej udaną imprezą w twoim życiu!

 

Masz dość wielkich imprez sylwestrowych, na których panuje sztywna atmosfera? Nie chcesz kolejny raz nudzić się na domówce u znajomych? A może po prostu na co dzień spędzasz ze swoim mężczyzną tak mało czasu, że chcesz to nadrobić właśnie w sylwestra? Nieważne, jakie są powody, dla których wolisz powitać Nowy Rok ze swoim ukochanym. Liczy się jedno – oboje będziecie się znakomicie bawić!

Impreza tylko we dwoje to same korzyści – przede wszystkim przygotowania do niej nie są uciążliwe i stresujące, lecz niezwykle ekscytujące! Nie trzeba przecież rezerwować wizyty u fryzjera, wystarczy, że zalotnie rozpuścisz włosy, co zawsze działa na facetów! Nie musisz też martwić się o to, jak twoje stopy zniosą całonocną zabawę w niewygodnych szpilkach. Zamiast tego rozpieść swoje ciało – postaw na skuteczną i delikatną depilację, wygładź skórę peelingiem, posmaruj pięknie pachnącym balsamem.

Nie zapomnij o najważniejszym – o stroju!  Wytworną, ale zakrywającą całe ciało suknię zamień na seksowną bieliznę, która w ten wyjątkowy, zimowy wieczór błyskawicznie rozgrzeje atmosferę!

Najlepiej w tej roli sprawdzą się urocze koszulki ekskluzywnej marki Axami. Mając na sobie takie bieliźniarskie cuda, jak choćby model Black Swan V-6469 z kolekcji Shades of Love, szybko przekonasz się, jak łatwo jest roztoczyć wokół siebie aurę tajemniczości i zmysłowości…

Niesamowicie seksowna jest również koszulka Onyx V-5639, ozdobiona reagującymi na każdy ruch twojego ciała frędzlami. Tańcz w niej, baw się i szalej do białego rana! Natomiast czarna koronkowa koszulka Andromeda V-5879 to klasa sama w sobie. Dodaj do niej dyskretną biżuterię, otul swoje ciało wonią intrygujących perfum, a otrzymasz wytworną kreację na wyjątkowy wieczór tylko we dwoje!

Całości przygotowań niech dopełni lekka kolacja z ulubionymi przysmakami twojego ukochanego i oczywiście szampan! Nie zdziw się jednak, jeżeli będziecie tak zajęci sobą, że oboje zapomnicie o wielkim odliczaniu tuż przed północą!

Ostatniego dnia starego roku zamień parkiet na sypialnię! Dzięki bieliźnie marki Axami oboje na samo wspomnienie szalonej sylwestrowej nocy jeszcze długo będziecie się rumienić…

 

Comments are closed.