Summer? In the City!

 

Koleżanki z biura beztrosko leniuchują na plaży, a ty im zazdrościsz? Niepotrzebnie- twoje miejskie wakacje też mogą być całkiem udane, wystarczy tylko kilka sprytnych sztuczek!

 

 

Jesteś nowa w zespole i o tegorocznych wakacjach możesz zapomnieć? Zawsze korzystałaś z uroków lata, ale tym razem musiałaś zaplanować urlop jesienią? Nie przejmuj się- jeśli tylko znajdziesz pozytywy wynikające z tej sytuacji, szybko przekonasz się, że wakacje w pracy mogą być całkiem udanym okresem. Wystarczy, że zamiast narzekać i ze smutną miną przeglądać na portalach fotki znajomych, pozwolisz sobie na chwilę luzu!

 

Odetchnij… w pracy

Nawet jeśli w pracy nie możesz liczyć na taryfę ulgową, postaraj się choć trochę umilić sobie ten czas. Wystarczy naprawdę niewiele, by skutecznie poprawić sobie nastró j- pyszną herbatą o egzotycznym smaku lub… niewielki bukiecik kwiatów, który rozweseli twoje biurko!

 


Rusz się z domu!

Lato w mieście już dawno przestało przypominać typowy „sezon ogórkowy”. To czas najlepszych imprez- koncerty w parkach lub ogródkach, czy plenerowe pokazy filmowe, to tylko niektóre propozycje dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na wyjazd. Dodatkowa zaleta? Większość wakacyjnych imprez jest darmowa, żal więc z nich nie skorzystać!

 

 

Małe przyjemności? Czemu nie!

Nic tak nie poprawia nastroju kobiecie jak małe zakupy! Końcówka lata to moment najlepszych wyprzedaży, zamiast jednak tracić czas na bieganie po zatłoczonej galerii handlowej, usiądź wygodnie na ławce w parku i z telefonem w ręku zajrzyj na stronę www.axami24.pl

 

 

Czeka tam na ciebie zjawiskowa bielizna, która skutecznie poprawi ci nastrój po pracowitym dniu. Zakupy w internetowym sklepie Axami to wiele wspaniałych projektów, komfort wyboru oraz 0% zmarnowanego czasu!

 

 

I kto powiedział, że twoje lato w mieście będzie nieudane?

Leave a Comment