Twój cel: idealny biust!

Niewłaściwa pielęgnacja czy nagła zmiana wagi sprawiły, że twój dekolt nie prezentuje się tak ponętnie jak kiedyś? Nic straconego- wystarczy zastosować kilka prostych tricków, by znów cieszyć się idealnym wyglądem!

 

 

Wiele czynników wpływa na kondycję naszego dekoltu: nieprawidłowa postawa ciała, zbyt ostra dieta, brak ruchu, niewłaściwa pielęgnacja czy źle dobrana bielizna to tylko niektóre z nich. Błędy te, powielane miesiącami czy latami mogą jednak sprawić, że wraz z nastaniem wiosny, zamiast odsłonić dekolt, będziesz wolała go zakryć… Na szczęście jest na to sposób!

Pierś do przodu!

Siedzący tryb życia i brak ruchu są najczęstszymi winowajcami, które wpływają na wygląd naszego biustu. Dlatego warto każdego dnia poświęcić choćby 15 minut na aktywność fizyczną oraz wyrobić sobie nawyk pilnowania prawidłowej postawy. Wyprostowane plecy, lekko ściągnięte łopatki czy wciągnięty brzuch oprócz prostego kręgosłupa zagwarantują jeszcze jedno- korzystny wygląd!

 

Gładka skóra twoim atutem

Rozstępy czy wiotka skóra nie dodają atrakcyjności żadnej kobiecie. Dodają za to lat. Musimy wziąć to pod uwagę, jeśli planujemy zrzucić kilka kilogramów. Ostra, nie połączona z ćwiczeniami dieta może sprawić, że kondycja skóry naszego dekoltu pozostawi wiele do życzenia. Pomogą ćwiczenia oraz intensywna pielęgnacja przy użyciu serum, olejków czy specjalnych balsamów o działaniu push –up.

Ostrożnie ze słońcem

Wiosną zapominamy, że warto chronić dekolt przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Chcemy szybko się opalić, dlatego celowo nie używamy kremów z wysokimi filtrami ochronnymi. Efekt to podrażniona, wysuszona skóra, oraz przedwczesne zmarszczki. Dlatego lepiej na dekolt stosować kremy z wysokimi filtrami, a dyskretny urok opalenizny wywołać przy pomocy… pudru brązującego!

 

Objęty specjalnym programem pielęgnacyjnym biust szybko odwdzięczy się pięknym wyglądem. Warto wówczas zatroszczyć się o jego idealną oprawę. Niezastąpiony w tej kwestii jest idealnie dobrany biustonosz, najlepiej od Axami (www.axami24.pl)!

 

Leave a Comment