Ultrakobiece trendy na jesień 2013

Spośród wielu trendów lansowanych na wybiegach przez wielkich projektantów szczególnie zapadło nam w serce kilka z nich. Po pierwsze: skóra! Drapieżna, bezkompromisowa, tylko dla odważnych. Jako spódnica ołówkowa za kolano jest wybitnie sexy, jako opinające nogi rurki – zadziorna. W tym sezonie pozbawiona jest dodatkowych strojeń w postaci ćwieków, wstawek, marszczeń. Obowiązuje skórzany minimalizm i w nim upatrujemy siły modowego rażenia!
Po drugie: krata. Deseń kojarzony z grzeczną uczennicą lub nudną nauczycielką, w tym sezonie nie ma w sobie krzty nudy. Owszem, ugrzecznia stylizację, ale tylko pozornie. Spódnica w kratę, szczególnie ta do połowy łydki, paradoksalnie kryje w sobie wielki ładunek zmysłowości – w dozowaniu wrażeń siła! Ujmuje nas także deseń w pepitkę. Pepitka, zwana „psim zębem” lub „kurzą stopką” łączy tradycję z nowoczesnym, wyrafinowanym stylem. Znów jest grzecznie i ponadczasowo, ale także dziewczęco i zabawnie.
Spośród trendów, które dyktują nam jak wyglądać dobrze jesienią 2013, uwielbiamy także futra. I kolejny raz – seksapil tegorocznych futer jest nieco przewrotny, bowiem nie znajdziemy tu krótkich kurteczek odsłaniających biodra, a raczej – imitacje skór zdobytych w potyczce z wielkim, groźnym zwierzem ;). Oversize’owe wielkie futrzane płaszcze są szalenie kobiece, bo dzięki nim wydajemy się małymi, kruchymi istotkami…

 

A jakie są Wasze typy?

Leave a Comment