Urlop? Bez niechcianych pamiątek!

 

Upał, długa podróż czy nieodpowiednia bielizna- to tylko niektóre czynniki sprzyjające pojawieniu się nieprzyjemnych intymnych dolegliwości. Na szczęście można się uniknąć tych niechcianych wspomnień z wakacji!

Latem najłatwiej o infekcję intymną. Wilgoć czy wysoka temperatura to idealne warunki dla rozwoju bakterii czy grzybów, które wywołują nieprzyjemne dolegliwości. By nabawić się kłopotów  związanych ze sferą intymną wystarczy naprawdę niewiele- długa podróż, niewłaściwy strój, wakacyjna beztroska…
Bardzo niebezpieczne jest także pożyczanie ubrań czy przyborów do mycia. Przyjaciółka zapomniała ręcznika? Lepiej nie pożyczaj swojego- ryzykujesz zarażeniem się nieprzyjemnymi dolegliwościami, które skutecznie zepsują ci długo wyczekiwany urlop!

Możesz jednak zmniejszyć ryzyko podrażnienia wrażliwych miejsc. Kluczem do sukcesu jest jednak odpowiednio spakowana walizka. Nie zapomnij zabrać ze sobą odpowiedniej dawki probiotyków, które przywracają naturalną florę bakteryjną i  wzmacniają organizm. Przed podrażnieniem pomogą uchronić się także odpowiednie ubrania- zamiast obcisłych dżinsów, postaw na lekkie stroje.
Przede wszystkim jednak spakuj przewiewną bieliznę! Może być bawełniana, jedwabna lub uszyta z nowoczesnych, oddychających wlókien- tak jak bielizna marki Axami. Dzięki użyciu przyjaznych dla skóry tkanin, delikatne figi czy uwodzicielskie stringi tej marki pozwolą ci poczuć się komfortowo nawet w upalne dni. Bielizna marki Axami jest wprost idealnym rozwiązaniem, gdy chcesz spędzić urlop bez niechcianych pamiątek.
Spakuj więc do walizki swoje ulubione kompleciki od Axami i przekonaj się, że można przywieźć z urlopu same radosne wspomnienia!

Poniżej kilka naszych propozycji 🙂 W której się zakochałaś? 🙂

Bielizna Axami (więcej na www.axami.pl)

Bielizna Axami (więcej na www.axami.pl)

Bielizna Axami (więcej na www.axami.pl)

Bielizna Axami (więcej na www.axami.pl)

Leave a Comment