W Nowym Roku postanawiam że…

Kochane! Czy Wam, podobnie jak dla nas, czas płynie tak szybko…? Wydaje się, że dosłownie „przedwczoraj” nuciliśmy kolędy przy wigilijnym stole, stroiłyśmy się na Sylwestra, zdążyłyśmy wrócić do poświątecznej rzeczywistości czyli obowiązków zawodowych i domowych, a w między czasie wpadło Wam pewnie jeszcze kilka gorących wyprzedażowych okazji i… taki kołowrotek. Ale, ale. My tak łatwo nie odpuszczamy! Jesteśmy nie tylko płeć piękna ale równie silna i zdeterminowana. I właśnie dzisiaj o tym, czyli… o postanowieniach noworocznych. Mimo że już końcówka stycznia to jest to świetna okazja sprawdzić jak Wam idą zobowiązania związane z nowym rokiem!

W Nowym Roku postanawiam że rzucę palenie, pozbędę się kilku kilogramów i zacznę regularnie biegać – ile razy składaliśmy takie deklaracje tuż po sylwestrowych szaleństwach? Przy ilu z nich udało się Wam wytrwać? No właśnie. Może więc warto pójść w innym kierunku i wyznaczyć sobie nieszablonowe cele na cały 2018 rok?

Następne miesiące mogą przynieść wiele sukcesów na polu zawodowym i prywatnym, ale tylko pod warunkiem, że nasze postanowienia będą realne do wykonania i co najważniejsze – konsekwentnie realizowane. Niestety z badań jasno wynika, że zapał kończy się w okolicach lutego. W styczniu jeszcze zawzięcie realizujemy swoje zamierzenia, jednak potem plany szybko ulegają modyfikacjom, oddalamy w czasie efekt końcowy, po to, by w rezultacie całkowicie z niego zrezygnować. Czy jest sposób na to, by wywiązać się ze swoich postanowień?

Nowy Rok – nowa ja …

Zanim weźmiesz się za poważne zmiany typu: schudnę, zacznę intensywnie trenować i tym podobne – zacznij od podstaw. Zaakceptuj siebie, a wszystko będzie łatwiejsze. Brzmi trochę jak wyświechtany frazes z pierwszego z brzegu poradnika? Niby tak, ale to stwierdzenie ma naprawdę głęboki sens.

Zamiast skupiać się na swoich niedoskonałościach może lepiej je po prostu… pokochać. To sprawi, że osiągniemy wewnętrzny spokój, a wszystkie inne trudności i wyzwania staną się zdecydowanie łatwiejsze do pokonania! O skuteczności takiego podejścia przekonana jest nasza właścicielka, Edyta Skutnicka, która specjalne dla Was mówi: Produkty Axami są ekskluzywne i eleganckie. Na pierwszy rzut oka może się więc wydawać, że są przeznaczone tylko dla pięknych i odważnych kobiet – szczególnie linia bielizny erotycznej – Sexy Line. A to nieprawda.

Bielizna na poprawę nastroju i nie tylko…

– Po nasze wyroby sięgają „normalne” kobiety, a nie katalogowe modelki. Projektujemy bieliznę z myślą o każdej kobiecie. Ekskluzywna, seksowna bielizna daje im jednak coś, co wydawało się poza ich zasięgiem – pewność siebie, ukrytą pod służbowym uniformem lub grubym zimowym swetrem. Dzięki temu zwyczajnie czują się lepiej. Ale żeby tak się stało, muszą najpierw zaakceptować swój wygląd, figurę. Dostrzec w sobie piękno, bo ono znajduje się przecież w każdej z nas –  komentuje Edyta Skutnicka.

Sexy można czuć się w każdym rozmiarze, prawda? Jeżeli aktualnie pracujecie nad idealną figurą nie oznacza to, że już teraz nie możecie wyglądać ponętnie i wyjątkowo. Pamiętajcie, jeśli nie będzie akceptowały siebie, nie zrobią tego też inni.

Niestandardowe postanowienia

Na liście postanowień noworocznych niemal zawsze pojawia się to samo. Do tych, o których już była mowa, można dorzucić jeszcze – podszkolę swój angielski, zdam egzamin na prawo jazdy, będę więcej czytać. Może jednak warto nad kartką zadań na ten rok pochylić się trochę inaczej, niesztampowo, może nawet z humorem i dystansem do siebie?

Listę życzeń noworocznych można rozplanować na przykład tak, by spełnić jedno w ciągu miesiąca. Jeżeli zawsze brakuje ci czasu na zrobienie sobie drobnej przyjemności, umów się na masaż relaksacyjny. Nie kosztuje dużo, nie trwa długo, a efekt jest naprawdę warty uwagi. Może dobrym kierunkiem będzie całkowita zmiana fryzury czy stylu ubierania się i może ci w tym przypadku doradzi profesjonalna stylistka  lub wizażystka.

Często w natłoku codziennych spraw, pracy i obowiązków nie mamy czasu na to, by zatrzymać się na chwilę, porozmawiać z kimś bliskim, pójść na długi spacer czy poszaleć z pociechami w centrum zabaw albo w parku linowym. Czy takie postanowienie nie jest łatwiejsze do wykonania i o wiele przyjemniejsze? Tegoroczne cele realizujmy  tak, aby stały się one spełnieniem marzeń, a nie przykrymi ograniczeniami.

Zatem, dajcie znać jak Wam idzie realizacja noworocznych planów. Jesteśmy bardzo tego ciekawe. Wrzucajcie komentarze na naszym profilu.

Fotograf: Eva Sarraute

Modelka: Hai Ly i Marine Bories

Organizacja: www.axami-events.com

Leave a Comment