W sercu natury, na ścieżkach fantazji rodzi się magia…

Chcemy pochwalić się jeszcze jedną nietuzinkową sesją fotograficzną, do której inspiracji szukałyśmy w meandrach tajemniczej przyrody Prowansalskiego Kolorado. Zapierające dech w piersiach pomarańczowe wzgórza, czerwone pagórki i żółte urwiska uczyniły to miejsce idealnym do naszych fotograficznych zmagań, których efekt nawet nas bardzo pozytywnie zaskoczył.

Znacie nas doskonale i wiecie, że lubimy zaskakiwać. Staramy się, by każda nasza sesja była kolejną opowiedzianą historią, kolejnym niebanalnym scenariuszem filmowym. Mamy nadzieję, że i tym razem nam się udało.

„One day for love” – to krótki film, który powstał w Prowansalskim Kolorado. Oto rodzi się miłość między dwojgiem młodych, niezwykłych ludzi…Ludmiła ma 18 lat, jest piękna, zmysłowa, niewinna i rozmarzona, a Narcis to zachwycający, pół człowiek pół wilk, który posiada nadprzyrodzone zdolności.

Szanując swoją naturę, gotowi na każde poświęcenie, Ludmiła i Narcis zanurzają się w swojej namiętności, mając tylko jeden dzień, by cieszyć się magiczną miłością. Uczucie zabiera ich do przestrzeni, gdzie liczy się tylko chwila. Oboje pragną zatrzymać ten moment w swoich sercach i duszach na zawsze…

Ludmiła odkrywa też, że moce, które posiada, są o wiele potężniejsze, niż sobie wyobrażała. Nie była świadoma głębi miłości, którą poczuła do pół wilka.

Choć mieli tylko jeden dzień, to widząc na koniec ich spojrzenia, jedno jest pewne: pozostaną złączeni niezniszczalną więzią już na zawsze.

Jesteśmy bardzo ciekawe jak podoba się Wam ta historia? Odsłaniamy przed Wami również zdjęcia z sesji i zdradzamy kilka szczegółów.

Autorką zdjęć jest Eva Sarraute. To profesjonalna fotografka, której zdjęcia doskonale komponują się z dziką naturą.

Wilki, które wzięły udział w sesji to zwierzęta specjalnie wytresowane do występów na planach filmowych. Uwaga! Grały między innymi w takiej produkcji jak „Braterstwo wilków”. Przez całą sesję opiekę nad nimi sprawował ich indywidualny treser. Jak wiecie, mamy już doświadczenie w pracy z trudnymi zwierzętami (nasz poprzedni wpis dotyczył sesji z gadami) i dlatego doskonale wiemy, że w przypadku dzikich stworzeń nie da się przewidzieć ich reakcji. Taka sesja wymaga znacznie większego skupienia, uwagi, cierpliwości, ale efekt jest tego wart. Oceńcie same!

Producer/ Director/ Author/ Writer: Valessence/Axami Events with Freddy Domlounana

Post-production Dom Animation Studio http://www.domanimationstudio.com/

Cameramen: Lydie Marques (Palmer Film) and Sébastien Straticasso Garrocq

Models: Lamia & Narcis Eugen Pigui

Photographer: Eva Sarraute

Make-up artist: Cathy Bulteau

The wolf: Pawnee (Les loups du Castel)

Trainers: Francky Estrade and Assisting trainers Joël Pierronne

Stylist: Alice Lourenzo

Location: Colorado Provençal de Rustrel (Claire Borel)

Guide: Daniel Woirgard

All rights reserved.

Leave a Comment