Walentynkowe Inspiracje cz. IV

Dzień Zakochany już w najbliższy wtorek! Dzieli nas zatem od niego jedynie, a może aż nawet – weekend! Macie już prezent dla ukochanej osoby? Jeśli jeszcze nie zdołaliście się na nic zdecydować w czwartej części ‚Walentynkowych Inspiracji’ przedstawiamy kilka propozycji!

Klasyka pomysłu na prezent dla ukochanej – biżuteria, z całą pewnością sprawdzi się wyśmienicie! Podobnie – seksowna bielizna. Najlepiej wybrać tą koronkową, bądź tiulową z seksownymi prześwitami. Niech będzie utrzymana w kolorach czerwieni i czerni, bo taka jest najbardziej seksowna! Perfumy, gustowny zegarek, czy słodka koszulka z serduszkiem, również może być dobrym pomysłem. Designerskie gadżety lepiej przeznaczyć dla Pań, które rzeczywiście lubią takie wyszukane przedmioty. Świetnie jednak zapewnić osobie, którą kochasz miłą poduszkę do przytulania, ciepły termofor w serduszka czy jej ulubione czekoladki.

Panie również powinny zapewnić swoim mężczyznom odpowiedni podarek. Można na przykład przygotować mu słodkie ciasteczka, kupić bilet na wyjście do kina, bądź też sama przemienić się w apetyczny prezent przyodziewając seksowny komplet, który rozbudzi jego zmysły! Co o tym sądzicie?

 fot: Axami

Leave a Comment