Wiosenne trendy na start!

Nastał czas wielkich porządków! Wyrzuć więc z szafy ciężkie płaszcze i grube swetry, by zrobić miejsce na nowe rzeczy!

 

Temperatura rośnie, a wraz z nią chęć na przeprowadzenie wielkiej metamorfozy szafie. Różnorodność lansowanych projektów może jednak przyprawić nas o zawrót głowy… Warto więc postawić na ubrania, które będą modne dłużej, niż przez jeden sezon. Oto nasze propozycje!

 

Klasyczny trencz w nowej odsłonie

Wiosenny płaszczyk to absolutny must have- wystarczy tylko dopasować trendy do swoich potrzeb. Wielbicielki klasyki na pewno ucieszy fakt, że z mody nie wychodzą proste trencze o uniwersalnym kroju. W tym sezonie na topie będą zwłaszcza płaszczyki w kobiecych, pastelowych kolorach – idealne zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień!

Ukwiecona łąka

Kwiaty i zieleń w różnych odcieniach to motywy, które co roku na wiosnę są na topie. Dlatego ubrania zawierające te elementy to inwestycja na lata. W tym sezonie modny będzie zarówno drobny kwiatowy rzucik, duże printy w odważnych kolorach, jak i motywy traw i liści w odcieniu soczystej zieleni. Takie połączenia mają jeszcze jedną zaletę- dodają energii i odejmują lat!

Soczyste barwy

Wiosenna metamorfoza w naszej szafie powinna obejmować nie tylko okrycia wierzchnie czy bluzki, ale też elementy garderoby, których na pierwszy rzut oka nie widać. Mowa oczywiście o bieliźnie. Komplecik w odcieniu fuksji czy słodkiej maliny działa odmładzająco i natychmiast wywołuje uśmiech na twarzy. Mając na sobie bieliznę Axami, nawet nie zauważysz, kiedy zaczniesz zarażać innych pozytywną energią!

Zaproś wiosenne trendy do swojej szafy. Dzięki nim każdy na twój widok powie: „wiosna, ach to ty!”.

www.axami24.pl

Leave a Comment