Wyrusz na podbój z Axami

Jeśli kiedykolwiek marzyłaś o wielkiej sławie i karierze modelki to właśnie z nami możesz to osiągnąć. Wszystko za sprawą organizowanego przez nas castingu na modelkę plus size.

Ale czy ja mam do tego predyspozycje?

Niejednokrotnie przeglądając kolorową prasę widzisz szczupłe, seksowne i zgrabne modelki. Zastanawiasz się gdzie w tym świecie jest miejsce dla mnie. Ja, fajna dziewczyna, jednak ciągle te zbędne kilogramy… Otóż nie, porzuć takie myślenie i sprawdź co fajnego dla Ciebie mamy. My z naszym castingiem idziemy w drugą stronę, gdzie chcemy pokazać piękno w rozmiarze XXL. Pewnie zastanawiasz się czy spełniasz określone wytyczne. Mówimy, że żadnych wymagań nie oczekujemy. Wiek czy kilka nadprogramowych kilogramów nie mają żadnego znaczenia – dla nas każda kobieta jest piękna.  Najważniejsze, że kochasz swoje ciało, czujesz w nim się dobrze i nie masz żadnych kompleksów.

Co zrobić, aby wziąć udział w castingu?

Profesjonalna sesja zdjęciowa może trafić w Twoje ręce jeśli prześlesz  nam swoje dwa zdjęcia: fotografię prezentującą całą sylwetkę eksponującą ciało i zdjęcie twarzy na adres mailowy: axami@axami.pl Kto wie, może to Ciebie wybierzemy, a wtedy będziesz miała okazję zaprezentować się w 20 kompletach bielizny, które później zasilą Twoją garderobę?

Pamiętaj, taki casting to świetna okazja, aby jeszcze bardziej odkryć swoje piękno i kobiecość. Uwierzyć w siebie i swoje możliwości oraz pokazać, że jesteś odważną i przebojową kobietą, a z kilkoma kilogramami więcej można wyglądać i czuć się sexy!

Casting rozstrzygniemy już 27 grudnia, a sesję zorganizujemy w styczniu przyszłego roku. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Uwierz w to – jesteś piękna i wyjątkowa.

Fot.: Fotolia

Leave a Comment