Zima w tropikach

Egzotyczne wczasy to marzenie wielu osób, które żyją z fantazją i nie poddają się zimowej chandrze. Szaruga, topniejący śnieg i znudzone miny – to nie perspektywa dla ludzi chwytających życie za rogi.

Egypt Exclusive

Egypt Exclusive

Tropikalne plaże i ekskluzywne hotele w dzisiejszych czasach nie pozostają już w sferze marzeń. Wciąż przybywa chętnych na niezapomniane wczasy w Egipcie, Turcji, Hiszpanii oraz Grecji.

Egypt Exclusive

Egypt Exclusive

Jak sprawić, aby ta wyjątkowa przygoda pozostała na długo w pamięci, a fotografie z wyjazdu przywodziły miłe wspomnienia? Zmysłowe kostiumy kąpielowe podkreślą atuty kobiecej sylwetki i sprawią, że Twojego blasku nie przyćmi nawet najgorętsze słońce znad egzotycznych plaż…

Axami – kolekcja  „I dreamt of… Sunny Isle – Beachwear”

Gorąca i lśniąca  propozycja dla miłośników wypoczynku pełnego żaru i namiętności. Miękki i wyjątkowo seksowny staniczek wyeksponuje w pełni urodę Twoich piersi, podkreśli ich kształt i krągłość. Kolorowe koraliki i zalotne sznureczki przykują wzrok do Twojego dekoltu. Elastyczny, lśniący materiał to znakomita propozycja na wczasy zanurzone w rozgrzanym słońcem piasku i turkusowej wodzie. Na Twoim opalonym ciele da niezrównany efekt. Przyspieszysz rytm każdego męskiego serca. Tego wrażenia nie przyćmi żadna inna gwiazda. Magia, która będzie Twoja. Magia, którą będziesz Ty. Biustonosz nieusztywniany, wiązany na szyi i plecach.

Axami

Axami –

V-1900 IBIZA BEAT

 

 

Axami

Axami –

V-1920 JAMAICA FLOW

 

 

Axami

Axami –

V-1910 MAURITIUS BREEZE

 

 

Axami

Axami –

V-1930 CARRIBEAN MAUVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Axami

Axami –

V-1940 HAWAII SUN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. krajobrazów – Egypt Exclusive

fot. kostiumów – Axami

 

Uwaga! Przypominamy o naszym konkursie!

Raz w tygodniu na blogu www.barwykobiecosci.pl pojawia się ciekawy wpis. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieszczać komentarze pod każdym wpisem, jaki pojawia się w bieżącym miesiącu (1 wspis tygodniowo, czyli 4 wpisy w miesiącu). Co miesiąc wylosujemy osobę, którą otrzyma nagrodę: kosmetyk + płyta + książka Ilony Adamskiej pt. „Ona w jego oczach”.

TO JUŻ CZWARTY WPIS! KOMENTUJCIE! LAUREATA MIESIĄCA GRUDNIA WYŁONIMY ZA TYDZIEŃ!

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment