Zmysłowa bielizna na Dzień Kobiet!

„Człowiek, który kocha (…) stawia rozkosz, jaką z pewnością obdarzy obiekt swej miłości, wyżej aniżeli tę, jakiej przedmiot jego uczuć może udzielić jemu samemu. Pragnie zatem dać kobiecie jak największą satysfakcję. Kobieta natomiast, która ma na względzie swój własny interes, zdolna jest jedynie rozkosz, jaką sama znajduje, stawiać ponad tę, którą daje. Zwleka więc…”

Giacomo Casanova

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet – wyjątkowe święto, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo.

Kiedy mężczyzna obdaruje ją upominkiem od serca, z pewnością jego gest zostanie doceniony. Bielizna Axami to doskonały pomysł na prezent w tym wyjątkowym dniu. Ofiarując kobiecie satysfakcję i rozkosz, staniesz się doskonałym kochankiem, który zna kobiece pragnienia. Doceń wybrankę swego serca i obdaruj ją piękną koszulką, zachwycającym body lub intrygującym kompletem bielizny, który podkreśli jej urodę. Haft z motywem kwiatowym sprawi, że kobieta rozkwitnie w Twoich ramionach.

 

Eclissi Di Luna Alba V-5949

Eclissi Di Luna Alba V-5949

Niezwykle kobieca i zmysłowa koszulka Alba V-5949 zawróci Ci w głowie! Przejrzystość tiulu będzie najlepszym komplementem dla Twojej urody, a kwiaty w kolorze namiętnej czerwieni nie pozwolą oderwać wzroku od Twego dekoltu. Ramiączka koszulki możesz związać na szyi, idealnie dopasowując do swojej figury tę niezwykłą kreację. W niej nikt Ci się nie oprze…
W komplecie ze stringami.
Eclissi Di Luna Fenice V-5961, V-5963, V-5968

Eclissi Di Luna Fenice V-5961, V-5963, V-5968

Zmysłowe kwiaty kuszą czerwienią na miseczkach biustonosza push-up Fenice V-5961, podkreślając jego kobiecy i intrygujący styl. Ten fason jest najlepszym komplementem dla Twojej urody. Wyrafinowane wykończenie brzegów akcentuje zmysłowe piękno Twojego dekoltu, a delikatność materiału jest pokusą dla zmysłów. Szczególnie w komplecie z figami V-5963 lub stringami V-5968 oraz pończochami V-5944!

Eclissi Di Luna Pegaso V-5930

Eclissi Di Luna Pegaso V-5930

Zachwycające i niewiarygodnie zmysłowe body Pegaso V-5930 to kobiecość w najpiękniejszym wydaniu. Czerwony, uwodzicielski haft rozkwita na miseczkach, a wyrafinowana forma podkreśla subtelne piękno damskiego ciała. Ten model jest zjawiskowy, urzekający, niepowtarzalny – jak Ty. Model wyposażony w regulowane ramiączka i zapięcie na haftkę.

 

Eclissi Di Luna Magma V-5951, V-5952, V-5958

Eclissi Di Luna Magma V-5951, V-5952, V-5958

Czerwone, ogniste kwiaty rozkwitają wyrafinowanym haftem na miseczkach biustonosza peek-a-boo Magma V-5951. Czarna koronka jest dla nich wspaniałym tłem. Odważny krój miseczek eksponuje piękno Twego biustu. Odpinane ramiączka umożliwiają pełniejsze zaakcentowanie Twoich kobiecych atutów. Staniczek posiada standardową, trzystopniową regulację obwodu. Do kompletu proponujemy stringi V-5958.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE!

Raz w tygodniu na blogu www.barwykobiecosci.pl pojawia się ciekawy wpis. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieszczać komentarze pod każdym wpisem na temat marki Axami, jaki pojawia się w bieżącym miesiącu (1 wspis tygodniowo, czyli 4 wpisy w miesiącu). Co miesiąc wylosujemy osobę, którą otrzyma nagrodę.

Zapraszamy do komentowania!

 

Leave a Comment